2737
2734
عنوان

لباس عروس

2599 بازدید | 122 پست

سلام دوستان

من عروسی خانوادگی دو روز پیش بود و لباسمم ساتن بود هر چند سنگین بود ولی هرکسی میدید میگفت چقدر شیکه

ولی خب یکم نسبت به تو خشک‌تر وایمیسه ولی بازم شیکتر وخاصتره

نظر شما چیه البته لباس عروسای ساتن خیلی شیکی اومده و منظورم لباس عروس مادربزرگاتون نیست 😁

همینجوری دورهم باشیم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس بزار ببینم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
مال من يادش بخير😍

خوشگل فقط دسته گلت ی خورده تو ذوق میزنه .. 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

منـمتنفرم از لباس عروسم .تپل بودم اون موقع ها اصلا لباس آستین دار یا کم پف پیدا نمیشد .لباسم دکلته بود یا ی بند و پف دار رو خود دامن هم چند تا گل گنده .خاک تو سرش.

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2706