2733
2734
عنوان

قرص کمک به باروری

106 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیتونم بدم پیش دکترم لطفا کسایی که اطلاعات دارن کمکم کنن.من ماه پیش کلومفین خوردم ولی پریود شدم.اولین ماه مصرفم بود.این ماه هم مجدد مصرف کنم یا نه؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
1
50%
۲
1
50%

شوهرت آز اسپرم داده؟من ۱۰ ماه خوردم حامله نشدم شوهرم رفت آز معلوم شد واریکوسل داره

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرت آز اسپرم داده؟من ۱۰ ماه خوردم حامله نشدم شوهرم رفت آز معلوم شد واریکوسل داره

نه این ماه قرار ازمایش بده منم دودلم نمیدونم درمان ادامه بدم یا صبر کنم جواب ازمایشش بیاد

نه این ماه قرار ازمایش بده منم دودلم نمیدونم درمان ادامه بدم یا صبر کنم جواب ازمایشش بیاد

بقول یکی از دوستانم ترجیح میدم اول بدونم مشکلی هست یا ن بعد این همه هورمون رو وارد بدنم کنم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣