2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر میشه بگی سیکلات چند روزس و قلب کی تشکیل شد؟

عزیزم قلب معمولا آخر ۸هفته تشکیل میشه برای بعضیام زودتر یا دیرتر چون بستگی ب لقاح داره ممکنه برای یکی دیر تر لقاح شکل بگیره 

2738

عزیزم انشالله سالم بغلش کنی با کمترین درد برو قلبشو چک کن و پیگیری کن دروغ میگن طبیعیه مال من همش گفتن طبیعیه با سهل انگاری بچم‌ مرد

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
استارتر میشه بگی سیکلات چند روزس و قلب کی تشکیل شد؟

من تو سونو ۶ هفته و س روز قلب نی نی و دیدم

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
عزیزم قلب معمولا آخر ۸هفته تشکیل میشه برای بعضیام زودتر یا دیرتر چون بستگی ب لقاح داره ممکنه برای یک ...

مرسی عزیزم من ۱۴ سیکلم تخمک گذاریم بود الان هفته شش هستم دکتر برام سونو واژینال نوشته موندم برم یا نه چون میترسم قلب تشکیل نشده باشه

میشه برا حاجتم یه صلوات مهمونم کنین😘😘🥰🥰🥰
خواهش میکنم عزیزم  سونو ان تی رفتی جنسیتشو تو چند هفته بهت گفت دکتر؟

آره سنو ان تی رفتم ولی جنسیت بهم نگفت حالا سنو بعدی باید برج 6 11 یا 12 دهمش برم که میشه 18 هفته و چند روزم سنو ان تی ک رفتم گفت معلوم نیس بچه چیه 

سلام منم درددارم هرازگاهی وقتی شدید نباشه،خفیف باشه ومداوم نباشه لک بینی هم نباشه معمولا خطری نداره مگه اینکه دردغیرطبیعی باشه

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2706