2733
2734
عنوان

با کسی که منو میخواد هم دانشگاهی شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 56 پست

دوست عزیزم اصلا محلش نزار. تو داشنگاه که صددرصد جلوی عموم حرف غیر خوبی که نمیشه زد، اکثرا حول و دور درس و ایناس، اما اگه اومد اینکارو کرد تو روش واستا و محترمانه بگو به شما ارتباطی نداره..

اگه گیر داد برو رئیس دانشگاه شکایت کن. گذشته از همه اینها توصیه میکنم باهاش ازدواج نکن! نفستو میگیره اگه اینجوریه که میگی 

موفق باشی😉

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما جلوی شوهرامون باهرکی حرف بزنیم چیزی نمیگه 

مگه چی میگیم؟شما چی میگی؟

چرا با کسانی میخوایید ازدواج کنید که شما و خودشون رو آلت تناسلی میبینن

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2731
محیط دانشگاه پیش میاد

دقیقا. عزیرم دلیل نمیشه چون اون بدش میاد با همکلاس پسرت کار داری حرف نزنی که به تریپ آقا بر نخوره که😑

برا خودت باش و قاطعانه ردش کن اگه حسی نداری بهش

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

این چ حرفیه ممکنه خیلی به ندرت پیش بیاد همو ببینید  حالا کلاساتون  ساعتشون روزشون همکلاس خو نیستید ....در ضمن مگه قراره بری دانشگاه بشینی با پسرا حرف بزنی   این چیزا چین بهشون فکر میکنید واقعا

ب اون چ تو با کی حرف میزنی

چیکار کنم، هم فامیله هم پیگیر منه

ولی من بهش حسی ندارم و دوست ندارم کسی از این ماجرا بدونه

ولی حتی شاید بابام منو بسپاره دستش تو دانشگاه تا خیالش راحت باشه

2740
میتونه بره سرکلاس اگه دید با اون همکلاسیه تو حذف و اضافه برنامشو تغییر بده البته بعضی دانشگاه ها هم ...

حذف و اضافه هم ک همیشه دست خو آدم نیست میبینی یه کلاس پر شده و نمیشه اضافه اش کرد و مجبوری بمونی تو همونی ک انتخاب کردی 

چرا قضیه رو بغرنج میکنید

طبیعیه برای هر دختر خانم دانشجویی تو همون دانشگاه یا تو فامیل یا....تعدادی خواستگار داشته باشه که نپسندیده و مودبانه رد کرده و در کمال آرامش به تحصیل ادامه میده و ازدواج میکنه

اینکه یک آقایی بی ادب و نادانه و بلد نیست رها کنه مشکل خودشه

وظیفه خانم جواب قاطع و محکم و در عین حال با کلاس نه هست و بعدش اون آقا اگر کار زشتی کنه خودش مسووله

مگر اینکه خود خانم به حاشیه و شل کن سفت کن و هندی بازی علاقمند باشه و طرف رو واضح و رک نا امید نکنه

چیکار کنم، هم فامیله هم پیگیر منه ولی من بهش حسی ندارم و دوست ندارم کسی از این ماجرا بدونه ولی حتی ...

مگه دانشگاه چخبره که بابات بسپارت به یه پسر؟

بابات فکر کرده آمریکن پایی چیزیه دانشگاه؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706