2733
2734
عنوان

با کسی که منو میخواد هم دانشگاهی شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 56 پست
مگه دانشگاه چخبره که بابات بسپارت به یه پسر؟ بابات فکر کرده آمریکن پایی چیزیه دانشگاه؟

کل داستان یکم رنگ فانتزی هیستریونیک داره

پسره عاشقه و دعوا میکنه . خانم نمیخواد . باید بسپرنش به کسی که ببرتش دانشگاه . اونجا قراره سر عشق این برخورد پیش بیاد . الان میترسه و..... ببین چقدر غلبه شخصیت کلستر B  غلیظه

کل داستان یکم رنگ فانتزی هیستریونیک داره پسره عاشقه و دعوا میکنه . خانم نمیخواد . باید بسپرنش به کس ...

باید بره برای این شخصیت نمایشیش یه فکری کنه وگرنه کار دستش میده

البته این شخصیت در خیلی ازخانوما هست تا وقتی به یه اختلال روانی تبدیل نشده و یه مرد وسواسی و مجبور رو به خودش جذب نکرده مشکلی نیست 

اما تخیلش بالاست 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب زمان انتخاب واحد مثل اون درس برندار یا اگه دستت برای انتخاب استاد بازه با استادی که اون برد ...

من از کجا بدونم اون چه درسایی بر میداره که من برندارم، بعدش اون فامیله نمیتونم چیزی بگم

در ضمن بابای من از خداشه که اون تو دانشگاه من باشه تا حواسش جمع باشه حداقل یکی آشنا هست 

2740
عجبا فامیله، تازه بابام بدونه اونم دانشگاه کنه خیلی خوشحال میشه چون می‌دونه یکی آشنا هست که حواسش به ...

اوه پس بیخیال شو فامیله نمیشه زد تو دهنش😂😂😂😂😂😂😂

نمیدانم ، اطلاعی ندارم 
اینو یکی باید به بابام بگه

چی بگم والا

به نظرم اگر توی دانشگاه خواست پسره دیوونه بازی دربیار برو ازش به حراست شکایت کن تا پدرشو دربیارن تا یادبگیره دانشگاه مرکز فساد نیست فوقش باید درس پاس کنه 

من خیلی دیدم اونایی که به این چیزا حساسن خودشون ذهنشون خرابه...

اصلا هم بهش محل نده اینم بدون پسرای دانشگاه هم اوایلش ندید بدیدن و تا یه دختر باهاشون حرف میزنه فکر میکنن چه خبره حالا... مخصوصا اونایی که ندید بدیدن و توی خونه مادرخواهرشون جلوشون روسری سرمیکنن تا اینا تحریک نشن

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره