2733
2739
عنوان

تو رو خداهرکی انلاینه باد تاپیکم مدیونه اگه نیاد خاهش میکنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوووه  خودت یه زنگ بخر  وصل کن به در  از این زنگهای چسبی ساده .  بگو شوهرت ن ...

اصلا مال من نیستن شوهرم میگه دروباز نکن ب جهنم من نمیگیرم خودشون وصل کنن

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید

مگ روزی چن بار در میزنن

بابا عجبببب مشکلی

یجوری مدیونمون کردی فک کردم خدایی نکرده گردن کسی قطع شده از ما طرز چسب زدنش رو میخای

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738
اصلا مال من نیستن شوهرم میگه دروباز نکن ب جهنم من نمیگیرم خودشون وصل کنن

من از وقتی پسرم به دنیا اومده کلا اف اف رو از برق کشیدم

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

سلام گل خانم ..عزیزم مشکلت رو بگو دیگ ببینم میتونم کمکت کنم یا نه 😘

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

به شوهرت بگو یه زنگ براشون نصب کنه یا اگه ممکنه ورودیتونو جدا کنید 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706