2733
2739
عنوان

تو رو خداهرکی انلاینه باد تاپیکم مدیونه اگه نیاد خاهش میکنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 78 پست
اخه من نمیدونم کی پشت دره شاید خانوادمم باشن مشکل من دخترمه ک از صدای در وحشت میکنه  تو خواب

عزیزم به خانواده ات بگو هروقت اومدن تو کوچه ی شما یه زنگ بهت بزنن برو درو باز کن براشون اون مو و آشغالارو چندبار که جمع نکنی خودشون عادت میکنن که بردارن 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان این برا من خیلی مشکله ک همه چیم مشترک حتی میترسمصدای جاروبریم بشنون میگن برق مصرف میشه اونوقت ...

خب گلم منم این شرایط تو رو دارم فقط من طبقه بالام اونا پایین حمام و دستشویی پایینن آب و برق و گاز مشترک هرچی استفاده کنم به شوهرم گفتم  اعصاب غر زدن مامانتو ندارم پول آب و برق و گاز و باید بدی

فدا مدا😘😘😍

پایدار باشی گلی❤💜🧡

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2731