2733
2734
عنوان

یه معلم دبستان اینجا هست

90 بازدید | 11 پست

پسرم امسال میره اول دبستان،هروقت میخام بهش مثلا اعداد بگم یا صدای اول و اخر کلمات و... انگیزه نداره و هرطور شده فرار میکنه.

چند تا پیج معروف واسه اول دبستان و پیش هم فیلماش میگذارم که کلا با بازی هست،یه مدت نگاه میکرد،الان دیگه تا با گوشی میام کنارش ،میگه باز اون معلم.نه الان حوصله ندارم.واسه فردا.

نگرانم از یک طرف کرونا،از طرفی چطور میتونه توی خونه بهش با این وضعیت آموزش بدم چون بعید میدونم مدرسه ای باشه....

براش برنامه های پیش و کلاس اول دانلود کن 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من معلم نیستم ولی پسرم خیلی چیزارو یاد گرفت 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
از کجا دانلود کنم؟

بازار و مایکت دارن

2738
علاقه داره به یادگرفتن؟ چه چیزایی یاد گرفته؟

من کتابای پیشو گرفتم خیلیشو کار کردم الان خودم وقت ندارم اثاث کشی داشتم 

ی موقع حوصله نداره ی موقع هم خودش میگه بیا بخونیم ی موقع ی صفحه کار کنم میره ی موقع تا ده پونزده صفحه کار نکنه ول نمی کنه 

بهتره قبل از اینکه مدرسه نرفته یعنی آموزش توسط معلم آغاز نشده خودتون باهاش کار نکنید اجازه بدید استارت کار رو معلم بزنه و بعد از اون شما به عنوان تکرار و تمرین باهاش کار کنید چون آموزش ابتدایی به خصوص پایه ی اول یه کار کاملا تخصصیه که از معلم فقط بر میاد ممکنه حتی شما با روش نادرست و اصرار بی مورد موجب دلزدگی بچه از درس هم بشید پس اصرار نکنید اجازه بدید که معلم با روش خودش پیش بره..... موفق باشید

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرست 🌻🌷
بهتره قبل از اینکه مدرسه نرفته یعنی آموزش توسط معلم آغاز نشده خودتون باهاش کار نکنید اجازه بدید استا ...

اینو میدونم.اما اگه مدرسه کلا تشکیل نشه چیکار کنم.

هیچ وقت قبل معلم آموزش رو شروع نکنین چون خیلی تحصصیه. حتی کتاب فارسی پاسه اول رو ببینین اوایلش نگاره اس که بیشتر تصویر خوانیه و تازه اواخر نگاره ها رو هم پایان کار میشه. عدد خوانی و نویسی هم که توی هر تم جداگانه میاد و پشت سرهم آموزش داده نمیشه