2733
2734
عنوان

شوهرم رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 58 پست
بچه اینده میخواد ادم باید پیشرفت کنه اخه بیخیالی تا چه حد

البته شما باید خونه خودت قهر میکردی تا حساب کار دستت بیاد کاش خونه بابات عنوان نمیکردی شاید بهش بربخوره خجاات بکشه نیاد دنبالت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا چقدر سخت ،من شوهرم دوسال خونه نشست هرچی داشتیم هدر شد ،ولی کار گیرش نمیومد اوایل تنبلی میکرد ...

این دنبال کار ک نمیره تا لنگ ظهر میخوابه تا نصف شبم تسبیح دستشه صلوات میفرسته دیوونم کرده

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
خوب شاید تلاش میکنه بنده خدا کار نیس  شما هم هنو نرسیده گفتی کار میخوای چکارکنی بهتره انقد ن ...

هیچ تلاشی نکرده ..

وایساده خونه ب امید بیمه بیکاری..

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2731
البته شما باید خونه خودت قهر میکردی تا حساب کار دستت بیاد کاش خونه بابات عنوان نمیکردی شاید بهش بربخ ...

جلو کسی ک مطرح نکردم خودش داد و بیداد راه انداخت بقیه هم فهمیدن...

این دنبال کار ک نمیره تا لنگ ظهر میخوابه تا نصف شبم تسبیح دستشه صلوات میفرسته دیوونم کرده

ههههه واقعا ؟؟؟صلوات میفرسته ؟؟؟شاید منتظر کاریه چیزیه ،فعلابهش فشار نیار انشالله ی کار خوب پیدا میشه 

2738
بزار ت شه خودش مجبور میشه بره

من و یچم باید سختی بکشیم الان دیگ میشه پول جمع کرد اخه

چند ساله ازدواج کردین... پس آن ازتون برا تا آخر عمرتون میشه؟ 

۵ سال..

ن بابا برای ی سال اگر بشه

ههههه واقعا ؟؟؟صلوات میفرسته ؟؟؟شاید منتظر کاریه چیزیه ،فعلابهش فشار نیار انشالله ی کار خوب پیدا میش ...

همش تو فکر مرده هاست...زمین فروختن برداشته کل ۵۰ تومن سهمشو داده خیرات ...

اصلاااا دنبال کار نرفته و نمیره

وای عزیزم خیییییییلی درکت میکنم 

شوهرم منم سه چهارماه خونه بود و بیکار ،،از شانس هم اعصابش خورد بود همش در حالت قهر و اینا بودیم و رابطه مون خوبه نبود و اخلاقش بد بود

بخدا عذابی کشیدم من ،،اینقد افسردگی گرفته بودم  و ضعف اعصاب گرفتم که که نگو،،،یعنی آرزو داشتم صبح از خواب بلند نشم  ،،،،،،انگاررر تو قفس بودم ،،،،

تا دوازده ظهر وسط حال می‌خوابید ،،نه میشد سرو صدا کررد نه میشد خونه تمیز کرد ،،،نه میشد به کارای شخصیم برسم 

بهذاظهر باز می‌خوابید وقتی هم بیدار می‌شد مثل برج زهرمار ،،، ،،،اصلا میدیدمش غم عالم می‌ریخت سرم 

خدا صبرت بده ،،،خیلی سخته 

آدم‌مذهبیه‌که‌اینقدرصلوات.میفرسته یاازرواعصاب‌خوردی‌می‌فرسته

مذهبی اونجور نه...

برای امواتش میفرسته