2737
2739
عنوان

دوران عقد بهتره یا بعد عروسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3571 بازدید | 75 پست

دوره ی عقد من پر از روزایی بود که با فشار عصبی و گریه گذشت خمشم تقصیر مامانم بود که بهم بخشش و گذشت و پوشاندن عیب همسر رو یاد نداده بود خیلی لوس و بی جنبه بودم  تازه دارم بعد ۵ سال دارم یاد میگیرم چطوری زندگی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عقدو خیلی دوس دارم ولی هنو مجردم 😑😑

اگر اعتقاد داری یه نماز جعفر بخون نیم ساعته روزجمعه 

سرچ کن ببین عالیه برا ازدواجِ خوب

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2728
برای من بعد عروسی بهتر بود توی عقد کم سن بودم بلد نبودم چطور رفتار کنم

منم همینطوربودم ۲۳ سالگی عقد کردم تویک سال عقد به اندازه ۱۰سال پخته شدم ولی بعدعروسی خیلی عالی بود دیگه خانواده شوهرم دخالت نمی کردن

یه روزخوب می یاد...
2740

مجردی

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 

عقد اشغاله

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706