2737
2734
عنوان

دوران عقد بهتره یا بعد عروسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3571 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عقدو خیلی دوس دارم ولی هنو مجردم 😑😑

👍😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

مال من عقد و نامزدی عاااالی بود خدایی.

الانم یک هفته س خونه خودمم اینم خوبه انصافا اما مسئولیتش سخته🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
2740
از دوره ی عقد بدتر تو زندگیم نداشتم😐 الان عروسی کردیم خیلی بهتره

وای وحشتناکه یعنی امیدی هست بعد عروسی بهتر بشه اوضاع؟

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

من عقدم زیاد خوب نیست لااقل واسه من بخاطر اخلاق بابام نمیزاره بریم بیرون واسه همین هیچی نمیفهمم فقط دارم میگزرونم تا عروسی کنیم خدا خودش کمک کنه بعد عروسی خوب بشه همه چی

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

عقد نهایت دوسه ماه خوبه

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2706