2737
2739
عنوان

مادرشوهرم و گواهی بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 13331 بازدید | 394 پست

ببین دختر جان تو این سایت هیچکس عواطف واحساسات الان تورو نمیدونه هیچکس به نامزد تو حسی نداره که نظر بده خوب اوایل ازدواج پسرا خیلی به حرف مامانشون گوش میدن ولی درست میشن بعدا یا غرورتو زیر پا بزار اول عقد کن بعد با مشکلات مبارزه کن یا الان غرور داشته باش ونامزدتو از دست بده وبعدا شاید افسوس بخوری نمیدونم به نظر من چند هفته صبر کن بزار احساساتت فروکش کنه بعد بشین مزیت ها و معایب ازدواج با این آقا رو بنویس یه تصمیم بگیر وپای تصمیمت وایسا ان شالله خیر پیش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چی تموم بود پسره پول و ثروتو اخلاقم داشت بااین کارشون نبایدقبول میکردی...بزن زیرهمه چیز بگو بخاطرتوهینتون طلام باشید نمیخوام...خدادوستت داشت زودخودشونو نشون دادن

خدامهربونترین است...

نامزدت باید الان خودشو نشون میداد بجای اینکه از شما دفاع کنه بزنه تو دهن مادرش به یه بهونه دیگه میبره دکتر و بعد از اون دفاع میکنه؟ بنظرم ارزش فکر کردن هم نداره با خصوصیاتی که گفتی

2728
دمش گرم چقد باشعوره👌 منم گواهی گرفتم ولی کسی خبر نداره برا استرس خودم این کارو کردم  نمیدونم ...

ممنون عزیزم،،،، اتفاقا نگه دار برگه رو برای خودت ،،،، ولی خیلی خوبه که این رسم های مسخره بیفته چون اعتماد حرف اول رو تو رابطه میزنه

ما ملت امام حسینیم💚💚

اها اینم بگم

مقصر اصلی خودتی

از اولشم این گواهی سلامت و کوفت و... اشتباهه

والا دختری ک این کاره اس شهره ی عالمه گواهی مواهی نمیخواد

اونیکه اینکاره نیس خونواده دارو ابرومنده و براش مهمه

2738

ببینید عزیزم اینکه خودتون پیشنهاد انجامش رو دادین و با همسرتون رفتید دیگه باید این ماجرا تموم می شد و اصلا دیگه از سمت خانواده نامزدتون مطرح نمی شد و اگر مادرش میگفت خود پسر باید جوابشو میداد . بعد که برای خرید طلا بردنتون و عملا گولتون زدن رفتار شما شایسته بوده که رفتید تا خودتون رو ثابت کنید . منتها بعد بیرون اومدن شما باید همه چیز رو تموم میکردید. 

دیگه این وسط اعتمادی نیست . ضمن اینکه به نظر میرسه نامزدتون هم توانایی مدیریت ندارن و هنوز خیلی راه دارن تا مرد شدن و اگر باهاش بمونید تاوان مرد شدنش رو باید با جوونیتون بدید .

انشاالله شما که انقد عاقلید و خانواده ای تا این اندازه محترم دارید بهترین کیس ازدواج نصیبتون میشه . 

من با خوندن مطلبتون خدارو شکر کردم که قبل از عقد شخصیت خانواده نامزدتون رو بهتون نشون داد . 

اگر از دوباره اومدن یا نامزدت اصرار کرد چون قبلن دوست بودین ب احتمال زیاد میاد بهش بگو برمیگردم ب یک شرط ک تو هم معاینه بشی حساب کار خودشون میاد دستشون بگو برا معاینه مامان و بابامم باید حتمن باشن ینی قبول نیست

یادمه یه‌بار خواهرشوهرم با زبان بی زبانی بهم گفت بیا بریم گواهی بگیریم منم شستم گذاشتمش کنار😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2706