2737
2734
عنوان

کسی همسرش وازکتومی انجام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 38 پست
خدا حفظشون کنه

شما چندتا دارید؟ هیچ وقت پشیمون نشدید؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیمارستان های مختلف هست سعدی نمازی علی اصغر چمران ...

برم بگم چی؟ عزیزم دقیق تر راهنماییم میکنی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
میشه یکی قشنگ توضیح بده این چیه? اولین بار بود شتیدم

وازکتومی یه عمل سرپایی و ساده هست (بستن لوله های اقایان) برای اینکه دیگه بچه دار نشن در واقع خودشونو عقیم میکنن

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
میری بیمارستان نمازی یا سعدی میگی میخوای وازکتومی انجام بدی و بهت وقت عمل میدن همین

یعنی غیر قانونی نیس؟ 

2740
خب وازکتومی که برگشت پذیره فکر کنم .  چرا اسپرم ذخیره میکنی

به سه ساعت عمل با بیهوشی کامل و هزینه زیاد و امکان عدم بازگشت 

وازکتومی بستن لوله مردان هست که چند سال پیش این عمل و بستن لوله زنان غیر قانونی شد .چون میخواستن جمعیت افزایش پیدا کنه.هر کس هم انجام میده غیر قانونی هست.البته دکترا برای کسی انجام میدن که دیگه بچه نخوان و سنشونم زیاد باشه...دکتر ارولوژی هپ.انجام.میده

نه نیست

عزیزم همه میگن غیر قانونیه شاید برادر شما برای بالا45 سال و دارای فرزند زیاد انجام میدن

شما چندتا دارید؟ هیچ وقت پشیمون نشدید؟ 

شما چون ۳ تا بچه دارید راحت انجام نیدن براتون ولی اگه بچه نداشته باشی انجام نمیدن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
شما چون ۳ تا بچه دارید راحت انجام نیدن براتون ولی اگه بچه نداشته باشی انجام نمیدن

کجا باید مراجعه کنم؟