2726
عنوان

کسی همسرش وازکتومی انجام داده

936 بازدید | 38 پست

راضی هستین؟ رو رابطه اثر منفی نمیزاره؟ 

چجوری باید اقدام کرد؟ قانونیه؟ چجور باید مجوز گرفت؟ 

لطفا هرچی میدونید بگید ممنون

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

دخترعموی من وشوهرش بچه ندارند و به هیچ وجه بچه نمی خواند. تهران اند. اگر کسی رو می شناسید که بدون داشتن بچه هم حاضر باشه این عمل رو روی شوهرش انجام بده معرفی کنید.

مصیبت داره بنده خدا

این کاربری برای دو خواهر است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قانونیه چرا غیر قانونی باشه متخصص اورولوژی انجام میده

تا پیک قبلم رو نگاه کن کاربر اپرا گفته غیر قانونیه و 7 تومن داده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
راضی هستیم ،اصلا رو رابطه تاثیری نمیزاره مال من 13،سال پیش اینکارو کرد هیچ شرط و قانونی نداشت اون ...

الان فکر نمی‌کنم به این راحتی انجام بدن

😐😐😐😐 داداش من رزیدنت اورولوژیه عین مور و ملخ داره انجام میده کجاش غیر قانونیه

کدوم شهرید؟ 

به ما فقط میگفتن خووب فکراتونو کردین؟؟ دیگه بچه نمیخواهین؟؟؟ با هم توافق کردین؟؟؟ همینا رو فقط پ ...

ما میخوایم اسپرم ذخیره کنیم اگه یه وقت پشیمون شدیم راه برگشت باشه

2706