2733
2734
عنوان

کیا زودتر از موعد بیبی زدن+بوده؟

198 بازدید | 23 پست

علائمتون چی بود که مشکوک شدید ؟!؟؟

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سر اولی ۳ روز زودتر زدم و‌مثبت شد 

هیچ علائمی نداشتم فقط اقدام اولم بود ذوقی بودم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
من...سه روز قبل پری مثبت شد.کمر درد خیلی شدید.دل درد و حالت تهوع

سه روز از عقب انداختن معمولی حساب میشه دیگه درسته؟

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....
دیدمش.مثبت بود.به اون پررنگی چرا شک داری

مامان آیدا

تاپیک قبلی منم میخونی عزیز جان؟

به نظرتون منم باردارم ؟

2740
سه روز از عقب انداختن معمولی حساب میشه دیگه درسته؟

عزیزم سه روز قبل پری مال من مثبت بود....اگه شکا سه روز عقب انداختی و سابقه نداشتی بی بی بزن

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)

بچه ها من حس ششم خیلی قوی

البته برای خودم

مثلا خیلی اتفاق ها رو قبل از افتادن میفهمم

حسم میگه باردارم

ولی یک هفته مونده...

چون نمیدونم زود مثبت شد یا دوساعت بعدش چون تا زدم رفتم و اینکه تنبلی دارم هنوز داروهام مصرف نکردم& ...

منم زدم منفی شد ولش کردم یکساعت بعد رفتم دیدم مثبت شده که اونم به زور میشد دیدش.دو روز بعدش زدم پررنگ تر شد ....دوست منم تنبلی داشت و باردار شد اونم دارو مصرف نکرد اصلا باورش نمیشد الانم پسرش یکسالشه

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
حستو ب منم بگو باردارم یا ن🙈

تو تاپیکت نوشتم گلم

بارداری ان شااله 

اما من حسم برای خودم

پیشبینی میکنم نه دیگران