2737
2734
عنوان

کیا 2 تا بچه دارن؟

458 بازدید | 47 پست

اونایی که 2 تا بچه دارید راضی هستید؟ از همه نظر مثل رابطشون باهم یا خودتون و اونایی که یه بچه دارید و سنش بیشتر از 9 ساله راضی هستید از اینکه تک فرزند هست؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه خیلی سخته

همش دعوا دارن از هر چیزی باید دو تا باشه

دختر ۴ و نیم ساله و پسر یک و نیم ساله

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

من دوتا بچه دارم با اختلاف ۳ سالو ۴ ماه راضیم چون باهم هم بازی میکنن هم دعوا .بچه اولم قبل از اینکه بچه دومم بدنیا بیادهمش میگف تنهام هرکیم میاومد خونمون نمیزاشت بره 

2738
خودتون شاغلید یا خانه دار؟  آخه من شاغلم هستم خیلی دو دلم

خانه دار

منکه همش درگیر دعوام

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
من دوتا بچه دارم با اختلاف ۳ سالو ۴ ماه راضیم چون باهم هم بازی میکنن هم دعوا .بچه اولم قبل از اینکه ...

آخ منم دخترم هلاک بچه های دیگه است هر بچه ای ببینه میره میچسبه بهش 

2706