2737
2739

عاشقش نشدم که به پاش بسوزم فقط از بس شبیه همیم 

خیلی خیلی شبیه همیم🙁🙁🙁

خیلی خوشم اومده ازش ولی اصلا نزاشتم بفهمه و ....

چون پررو ان پسرا میزارن میرن 

اونم اوایل خیلی خوشش اومد یدفعه قاطی کرد😐😐😐😐

کلا یک جوری شد هیییی...

کاش خودش میومد ...چند وقت دیگم میره از ایران دلم تا ابد پیشش میمونه😭😭😭

خدایا میشه بدیش من

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

😐 

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

آخی منم ی زمانی یکی و دوست داشتم مامانم تا فهمید هی آبرو آبرو کرد حتی تو دانشگاه از جایی ک نفس میکشید رد نمیشدم بعدم سریع شوهرم دادن قبل کرونا رفت بلغارستان برای همیشه☹️یاد اون افتادم هیع روزگار 

2738
الانی که میخواد بره، با بهانه ی سفر سلاامت باهاش صحبت کن 

هی صحبت کردم همم دیدیم بعد قرار دوم گذاشتیم یدفعه ترکید

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
کی هست حالا؟ 

پسره

مثل منی ولی من عاشقش نمیتونم بهش بگم 

دیشب که همه خواب بودن تاساعت ۲داشتم گریه میکردم زیر پتو🤦🏽

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
2706