2733
2734

نی نی من ۱۷روزشه هروقت بیدارشد گریه کرد شیر میدیم شیرخشکیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هرموقع گشنه شد خودش گریه میکنه وقتی هم که خوابه نمیخواد بیدارش کنی منم دخترم بعضی شبها تاصبح میخوابید 

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  

فکر کنم یک ماه اول رو باید مرتب شیر بخوره شنیدم میگن اگه خواب هم هست بیدارش کن و بهش شیر بده بعد بخوابونش

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

تا وقتی که خودش متوجه بشع که گشنشه و برای شیر خوردن بی قراری منه

تا دو سه ماهگی

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

تا وقتی وزنش به هشت کیلو برسه. وگرنه قندش میفته

البته سه ساعتم میشه اگر سیر سیر و از هر دو سینه بخوره 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2738

خانوما دختر من 9ماهشه چهار دست و پا نمیره

ولی از مبل میگیره و بلند میشه و همینجور گرفته راه میره

به نظرتون چرا؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
فکر کنم یک ماه اول رو باید مرتب شیر بخوره شنیدم میگن اگه خواب هم هست بیدارش کن و بهش شیر بده بعد بخو ...

من مامانم میگفت بیدارش نکن اگه گشنش باشه خودش بیدار میشه آخه بعضی شیرها اگه غذای خوب بخوریم خودش مقوی میشه بعد بچه که میخوره تامدتها گرسنه نیس بخاطر همین میخوابه قطعا اگه بچه گشنش بشه خودش بیدارمیشه

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  
خانوما دختر من 9ماهشه چهار دست و پا نمیره ولی از مبل میگیره و بلند میشه و همینجور گرفته راه میره ب ...

بعضی بچه ها اصن چهار دست وپا نمیرن یهو دیدی زود راه افتاد دختر من تولد یکسالگیش قشنگ میرقصید  

2706