2733
2739

سلام خانما من بچم هرروز زیاد تکون میخورد اما ازدیروزه تکون نخورده الانم همین الان مث نبض یه کوچولو زدخیلی نگرانم چکارکنم

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالش خوبه نترس. خیلی نگرانی برو بهداشت یا زایشگاه صدا قلبش گوش بده

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

خب باید میرفتی زایشگاه میای اینجا

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738

شاید میخواد بزرگ بشه نینی کوچولو...بجه منم اینطور بود زمانی ک میخواست رشد کنه تکون نمیخورد بعد یهویی متوجه بزرگ شدن شکمم‌میشدم ...ن اینکه همون لحظه بزرگ بشه ولی مثلا صبح بیدارمیشدم بهم‌میگفتن شکمت بزرگ شده 

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

یخورده شیرینی جات بخور به سمت چپ بخواب بیست دقیقه بعد از خوردن شیرینی جات باید چهارتا ضربه که احساس کنی بزنه اگر نزد برو پیش ماما یا دکتر 

نگران نباش انشالله چیزی نیست

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
غذا منظورته

اگ زیاد سردی جات نفاخ بخوری حرکتش بشدت کم میشه یبار ۲۶هفته اینجوری شدم الانم همینطورم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706