2737
2734
عنوان

لک لانه گزینی

421 بازدید | 34 پست

سلام خانوما.من سیکلم ۲۸ روزه اس.۵ ماهه تو اقدامم.این ماه لتروزل خوردم از ۵تا ۹پریودم.تخمکگذاریم روز ۱۲ بود ازاد شد دیگه آمپول نزدم همون روزمم اقدام کردم چند شب.یه هفته بعداز تخمکگذاری ینی ۲۰ پریودم یه لک صورتی دیدم همراه با درد زیرشکم شدید تا دوروز درد داشتم دیگه الان ندارم ولی تخمدان چپم تیر میکشه الان ۲۴ پریودمه دردندارم ب نظرتون باردارم؟لطفا اونایی ک تجربه داشتن جواب بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 4 روز قبل موعدم چند قطره خون قرمز شفاف خوشرنگ دیدم. لکش درحد وقتی دستت سوزن میره خون میاد اونجوری ...

اها.من زیاد نبود.فقط رو دستمال صورتی روشن بود همون یه روزو.شما اون ماه باردار بودی ک لک دیدی؟

چند روز قبل پریودت بود ؟

من پریود شدم بعدازپاک شدنم دوروز بعدعروسیم بود بعد نزدیک 20روز پریود شدم همون لانه گزینی منم فک کردم چون بخاطررابطه اینطوری شدم بعد نوبت پریودبعدیم فهمیدم باردارم ازوقتم گذشته بود

من پریود شدم بعدازپاک شدنم دوروز بعدعروسیم بود بعد نزدیک 20روز پریود شدم همون لانه گزینی منم فک کردم ...

😍😍😍وااای عزیزم هم عروسیت مبارک باشه هم بارداریت.بچت جنسیتش چی بود؟

2738
من خیلی عجله دارم دوسدارم زودتر بفهمم.۴روز دیگه موعدمه.همش میگم برم آز بدم میترسم😥

عجله نداره گلم... صبرکن از موعدت بگذره ک بتات بیاد بالا. بتا پایین باشه میگن باید تکرار کنی همش استرس... 

من با اینکه روز موعدم فهمیدم باردارم 6 روز بعدش آزمایش دادم 

😍😍😍وااای عزیزم هم عروسیت مبارک باشه هم بارداریت.بچت جنسیتش چی بود؟

ممنون گلم....ان شاءالله اگه دوست داری زودتر بارداربشی...چندوقته اقدامی ....بچه اولم این لانه گزینی که میگم 😂پسربود...قبلش شش ماه قبل ازدواجم ازمایش واسیدفولیک وخرما ودارچین مصرف میکردم...دومی هم دخترهست الان شش ماهه هست دختره  رژیم هم سراین هرشب یه دونه کلسیم میخوردم با سردی ونوع رابطه روتغییردادم البته هرچند همه چی دست خداست

2706