2733
2739
عنوان

اسامی ترکی

| مشاهده متن کامل بحث + 4078 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه کتاب دارم توش اسمارو با معنی نوشته میخوای برم بخونم اونایی که ترکی هستن بنویسم برات؟

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2728

آماندا(در پناه )

پارلا(درخشان )

آیاتای(همانند ماه )

الشن(شادیبخش ایل )

آتاناز(ناز پدر )

نورآی(نورماه )

آراز(رود ارس)

آیدین(روشن پاک ) 

القار(عهد وپیمان )

هاکان(خان امپراطور )

شانلی(دارای اعتبار و شان )

سهند

لاچین(پرنده شکاری شاهین )

باریش(صلح ودوستی )

ولکان(کوه )

تایماز(پابرجا )

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2738
ولی قبول کنید که اسامی کوردی بهتره😄😍

نه خیر اصلا

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
آماندا(در پناه ) پارلا(درخشان ) آیاتای(همانند ماه ) الشن(شادیبخش ایل ) آتاناز(ناز پدر ) نورآی(ن ...

😍😍😍

دستتون درد نکنه بابت وقتی که گذاشتید🙏🏻

عاشق آتاناز شدم🥰

بوی وانیل... بوی گردن نوزاد🥰
2706