2737
2734
عنوان

خیلی تنهام

244 بازدید | 48 پست

سلام دوستان. امروز مثل خیلی روزای دیگه دلم گرفته امسال سی سالم میشه و هیچ دوستی ندارم هیچ تفریحی ندارم هیچ شغلی ندارم بیکار توی خونه نشستم فوق لیسانس دارم ولی کار پیدا نکردم چون سابقه کار یا مدرک خاص دیگه ای ندارم. دلم خیلی زیاد گرفته نه با کسی توی رابطه هستم نه هیچ دوستی دارم قبلا که دانشجو بودم دوست داشتم ولی بعدش دیگه ارتباطی نداشتیم همه همسنای من متاهل هستن دیگه نمیشه تو این سن با کسی تازه دوست شد همش فکر شوهر و بچه و اینا هستن. بعضی روزا شده مثلا ده روز از خونه اصلا بیرون نرفتم خیلی سخته هیچکس نباشه باهاش حرف بزنم یه قدمی بزنم با خانوادمم خیلی راحت نیستم نهایتا خانوادگی باهم بریم یه جایی. دلم میخواد دوست داشتم باهاشون میرفتم بیرون میگشتم روحیم عوض میشد یا حداقل یه پیامی به هم میدادم میگفتیم میخندیدم خیلی سخته که گوشی من چندماه به چندماه زنگ نمیخوره خیلی زیاد احساس تنهایی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه اینجورین ولی کسی از تنهایی نمرده

هروقتی دلت گرفت ی تاپیک بزن میام اینقدر میخندونمت اندازه ۵سال

کارم زیاده دنبالش برو

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)

فوق لیسانس چی داری؟ دنبال کار بگرد یا توی مهدکودکا و پیش دبستانیا کار کن یا آزمون استخدامیا رو شرکت کن بخون تا قبول شی،یا حق التدریسی برو تدریس کن بلاخره بخشنامه ای چیزی میاد استخدام میشی

2738
فوق لیسانس چی داری؟ دنبال کار بگرد یا توی مهدکودکا و پیش دبستانیا کار کن یا آزمون استخدامیا رو شرکت ...

نرم افزار 

شرکت کردم قبول نشدم. فکرمیکنم هیچی بلد نیستم اگه برم سرکارهم قبولم نمیکنن

2706