2733
2734
عنوان

ازخونه اومدم بیرون خدایاخسته شدم

323 بازدید | 23 پست

بچه ها کتکم میزنه بایدچیکارکنم

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی؟

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2728
راه حل میخواد؟ ینی خودت نمیدونی؟

میدونستم اینجامیگفتم جای هیچی نمونده فقط بالای چشم یذره کبوده

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋
نباید میومدی زنگ میزدی پلیس

حوصله ابروریزی ندارم فقط میخوام بچزونمش

میدونستم اینجامیگفتم جای هیچی نمونده فقط بالای چشم یذره کبوده

خب باید جدا بشی عزیزم مگه اینکه آدم بشه !

درضمن باید شکایت کنی

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️
2738
خب باید جدا بشی عزیزم مگه اینکه آدم بشه ! درضمن باید شکایت کنی

چجوری بلدنیستم

چجوری بلدنیستم

فک کنم باید بری پزشکی قانونی اونا تشخیص میدن که جای کتکه یا چیز دیگ مطمئن نیستما 

از یه وکیل بپرس 

طلاق گرفتنم مراحل اداری داره دیگ باید بری دادگاه

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️
فک کنم باید بری پزشکی قانونی اونا تشخیص میدن که جای کتکه یا چیز دیگ مطمئن نیستما  از یه وکیل ب ...

طلاق نمیخوام که فقط میخوام برم پزشک قانونی

2706