2737
2739

شوهرم برای کوچکترین خطای من بزرگترین تنبیه رو در نظر میگیره،محروم شدن از چیزی که دوستش دارم

دست بزن داره،به هر موضوعی گیر بدم یا بخوام اعتراض کنم،اگه دست بردار نباشم ،کار به کتک کاری می رسه

دوبار تا حالا بخاطر داد زدن منو به بدترین شکل کتک زده،ولی خودش هر کار دلش بخواد میکنه

خسته شدم از این همه محدودیت،اینجا نرو،با این حرف نزن،به این زنگ نزن ،اینجوری اونجوری نکن و.....

اگه ازش بخوابم یه آزادی بهمون بده،از یه چیز دیگه هم محروممون میکنه

بیست و یک سالمه،با یه بچه یه ساله،تو رو خدا بگین من باید چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

همه تو. زندگی یه سری شرایط بد و. سختی دارن
تمام زندگی ها که گل و. بلبل نیس
شما باید. از خوبیهای شوهرت هم بگی تا ببینیم کفه کدوم. سنگین تر
هرچی الان ما بگیم یه طرفه قضاوت کردنه

وای انگار داری زندگی مارو توصیف میکنی.شوهرت کجاییه؟چه شهری

خراسان شمالی،نمیخوام بگم کدوم شهر،شرمنده

تاکسی و آژانس برامون ممنوعه،

دیکه خیلی زندگی رو برام سخت کرده

شما ند ساله ازدواج کردی؟

چند سالته؟

بچه داری؟

من دوست دارم یه حرفه یاد بگیرم،دیپلمم رو کامل کنم و خیلی چیزای دیگه شوهرم مخالفه،ولی زبونی کمتر مخا ...

این مشکلات دیگه ،ربطی به شوهرت نداره میخواستی اول درس میخوندی و حرفه یاد میگرفتی بعد ازدواج میکردیو بچه دار میشدی

نمیدونم چرا تو نی نی سایت همه مراحل زندگیو جابه جا کردن. وقتی نوجوونن باید درس بخونن ازدواج میکنن بعد که بچه میارن میگن این شوهره بدرد نمیخوره باید طلاق بگیرم برم حرفه یاد بگیرم  

همه تو. زندگی یه سری شرایط بد و. سختی دارن تمام زندگی ها که گل و. بلبل نیس شما باید. از خوبیهای شوهر ...

تنها خوبیش اینه خسیس نیست

الان سه ساله عروسی کردیم،نه با دوستی رفت و آمد داریم نه فامیلی

2706