2733
2739
عنوان

چند بار جلوی شوهرتون سوتی دادین؟😀

1140 بازدید | 61 پست

تاحالا جلوی شوهرتون سوتی دادین؟

عکس العمل شما چی بودو عکس العمل شوهرتون چی بود🙃

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
زیاد یادم نمیاد😂😂

چیرا

تعریف کن یذره دلمون شادشه😶

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی زیاد از اشتباه لپی بگیر تا رفتن تو درو دیوار هیچی با هم کلی خندیدیم 

مثلا در بسته استه اس من فک میکنم بازه ینی ی کوچولو هلش بدم باز میشه بعد با کله رفتم تو در 😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
اره اسم دوس پسرمو گفتم یعنی میخواستم صداش کنم به اسم اون صدا کردم

شوهرت چی گفت😟😥

الان باد معده لی ها میان من برم ماسکمو بزنم بعد بیام    

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738

باورت میشه منم بارها اینطوری شدم😐🤦‍♀️

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
شوهرت چی گفت😟😥

منم یبار باشوهرم داشتم میرفتم داروخانه بعد شب بود 

اصلا ب جلوم توجه نکردم و مستقیم رفتم تو شیشه داروخانه

اول ک شوهرم کپ کرد بعد خندش گرفته بود

پرسنل داروخانه هن دهنشون باز مونده بود😂

این سوتی نیست فاجعست.

ن اگه روزی شوهر کنم شوهرم بجا‌من یهو اسم یکی دیگه‌رو بگه‌واقعا نمیدونم چه عکس العملی نشون میدم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
گفتم حسین بهش😐🤦‍♀️اصلا نمیدونم حسین کیی بود بعدم گردن نگرفتم 

😂😂

باورت میشه منم بارها اینطوری شدم😐🤦‍♀️

شوهر تو چی گفته

2706