2737
2739
عنوان

کسی تاحالا دونه ی سیب کاشته؟

753 بازدید | 98 پست

من یک ماهه کاشتم هنوز جوونه نزده 

نا امید شم ینی؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تا حالا دونه سیب نشنیدم

😐فک کنم باید نا امید شم 😐🙁

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738
اون روز که بحث کاشت دونه پرتقال بود شب خواب دیدم تو تابستون پرتقال خریدیم منم خوشحال شدم که آخجون هس ...

خخ منم انقدر ب گل و گیاه فک میکنم 

اونروز دیدم نمیدونم از کجا مامانم دوتا گل گلدار بزرگ داره یکیش بزرگه یکیش متوسط متوسطو داد ب من بزرگه رو نگهداشته برا عروسی داییم انقدر خندیدم بیدار شدم 

بعد ریشه داد کاشتم یه ماه بعد دیدم تغییر نکرد انداختمش

شفلرا رشدش خیلی کنده. ممکنه دو سال گوشه خونه داشته باشی اصن تکون نخوره.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
بعد ریشه داد کاشتم یه ماه بعد دیدم تغییر نکرد انداختمش

عه چرا وقتی خراب نشده ینی داره از پایین ریشه میده دیگه حیف کردی ب نطرت الان هوا خنک شده خوبه بگم بیاره برام قلمه میگیره حالا شفلزا نه هر گل دیگه ای اخه مامانم میگه فصل قلمه گداشتن فقط پاییزو بهاره 

2706