2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من گذاشتم سیاه شد رنگش اولش رنگ پوست خودم روشن بود میخاسم ببینم کسی تجربشو داره

منم فکر میکنم واژنم دچار شده🤦🏻‍♀️

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

شیره انجیر کال و نرسیده رو بزن روش بعد بذار بمونه ن نشورش اصلا بعد چندروز میفته البته اگ رو دست و پا و شکم و گردنت و اینجور جاها زده وگرنه جای دیگ رو اینکارو نکن 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2738

وااایییی من داشتم دستام پررررر

یعنی هرکاری کردم

سیب زمینی آبپز میکردم میذاشتم روش

شیره انجیر مالیدم

کف چوب انگوز گذاشتم سوخت مالیدم

دعا نوشتم

یه دارو ی مخصوص داره زدم یعنی پوستو میسووووووزوندا

همه کاری کردم تا رفتن

💙کنکوری1400✌🤓
خودتون امتحان کردین؟شیرهو زدم ببندمش؟نیاز ب تکرار نیس؟

اره من رو مچ دستم و کنار گوشم داشتم انجیر کال کندم ی شیره سفید داره همونجا زدم بهش ی کم خارید خشک شد افتاد بعد چند روز 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

سرکه سیب فقط یه کم بریزید رو پنبه وبعد بزارین وروشو چسب بزنید روزی چند بار هربارم یه ساعت سریع میوفته

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
فریز هم کردم فایده نداشت فقط دردسر بود  سوزوندم شرش کم شد

چجوری فریز میشه؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706