2733
2734
عنوان

واقعا با چ رویی انقدر دروغ میگی

581 بازدید | 53 پست

من خونه مادرشوهرم با شوهرم دعوام شد بعد بابام اومد

بعد ک حرف میزدیم مادرشکهرپدرشوهرم گفتن تو جلوی ما ب پسرمون گفتی گوه خوردی با اینکه من چنین حرفی نزدم خود شوهرمم میدونست ک نزدم ولی هیچی نگفت اخه جرا میخوان شوهرمو ازم دور کنن وقای نگفتم جلو روم میگن گفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تقصیر خودتونه.

این همه جا چرا خونه اونا دعوا کردی؟

دوما اصلا چرا میرید‌ اونجا؟

میگن دوری و دوستی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

فک کردم دعواست با کاربرا سینه خیز اومدم☹☹☹☹

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

متاسفانه مادرشوهر منم در نبود شوهرم یه کارایی میکنه که بعدا بگم بگه دروغ میگه من نکردم فلان کارو.نمیدونم چرا اینکارا میکنن. بعد میرن نماز میخونن! واقعا اون نماز قبول میشه؟؟؟؟؟

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2706