2733
2734
عنوان

مشکل خواهر شوهرم با من چیه؟

793 بازدید | 39 پست

مجرده 50 سالشه کار میکنه خودش خیلی زیاد فرق میزاره بین من و جاریم هیچی بین بچه من و اون حتی خیلی فرق میزاره به وضوح من نمیدونم به چه دلیلی از من خوشش نمیاد من همه کارم براش میکنم براش هدیه میخرم تو جمع همیشه حواسم بهش بوده حالا من هیچی ولی بچم گناه داره 

تولد بچم بود بچه جاریمم بود تمام وقت بچه اون تو بغلشه تو همه عکسا حتی زمانی که تو بغلش نیست و بغل مامانشه تو عکس داره به اون نگاه میکنه فکر میکنم از قصده کاراش. براش پست گزاشتم روز خواهر تبریک گفتم انگار نه انگار از اول همین بود فقط با من اینجوری و بچم .یک ماه بخاطر موضوعی همدیگرو ندیدیم بعد که دیدیم گفتم الان دیگه خیلی دلش تنگ میشه واسه بچم بازم چسبید به اون و خیلی معمولی رفتار کرد

نمیدونم چرا رو مخمه دیگه 

اونو بیشتر دوست داره اهمیت نده

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا محتاج محبت اونی مگه؟ خودت انقدر به بچت محبت کن که کمبود نداشته باشه ....بخاطر این چیزا چرا خودتونو اذیت میکنید 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2740

نمیدونم ولی حتما بین رفتارهای شما و جاریت تفاوتی بوده

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

خب ولش کن به هیچی حسابش نکن.بعضی وقتا بی محلی خیلی بهتر جواب میده طرف به خودش مباد 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

جاریت واسش ر....ی ....ده...

بزار با همون خوش باشه خانواده خودتو سفارش کن تو جمعاتون خیلی خیلی بچتو تحویل بگیرن اینو با کنایه پیش خواهر شوهرت هم بگو

هدیه و اینارم ول کن ایش

وقتی نشسته بگو والا بچه ی منو ک خانواده خودم گذاشتن رو چشماشون یا بگو فلان چیزو مامانم واسش خریده