2737
2739
همه زیر ۲۰ همه عاشق همه خوشبخت همه بدبختای ۴تا بچه و دوبارطلاق و بیکار و چاقالو منم

۴تابچه داری؟😍

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه زیر ۲۰ همه عاشق همه خوشبخت همه بدبختای ۴تا بچه و دوبارطلاق و بیکار و چاقالو منم

من اگه یه بار طلاق بگیرم دیگه بمیرمم ازدواج نمیکنم

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
یه سالگی ،با عشق با مدرک دکترا والان کلی خوشبختم 

یعنی چی یه سالگی؟🤔

😘درود بر شیرزن نی نی سایت من خیلی دیر عروسی کردم ده سالم بود عروسی کردم الانم فقط لیسانس دارم چهارت ...

چجوری ۱۰سالگی خیلی زوده که😕میتونستی از پس زندگی بربیای؟

2738
یه سالگی ،با عشق با مدرک دکترا والان کلی خوشبختم 

وای  من بدو تولد نامزد ۶ماهگی عقد یکسالگی دوتا بچه 

الانم راضیم که بچگی نکردم یکراست رفتم خونه خودم همه چی هم دارم از قابلمه بگیر تا فرش و دمپایی

😆😆😆😆😆😆

۱۴سنتی کامل الان عاشقم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706