2737
2734

واقعا شعور بعضیا کجاست

بدون ماسک ور دل هم 10 12 نفر جوون و میانسال پر رفت و آمد رفتن ور دل مادربزرگ پیر 83 ساله شام پختن و خوردن و رقصیدن

اینا آدم هستن؟؟؟

باورتون میشه یکیشون دکتر عمومی باشه خودشم پیر باشه

یکیشونم تحصیلات مرتبط پزشکی و از کادر یه بیمارستان آلوده کثیف

خل شدن مردم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخنی باقی نمی ماند با این توصیف که خودشون از کادر درمانن

یکی از فامیلهای ما هم تو بیمارستانه - یه دو هفته پیش  تلفنی حرف می زدیم قسم می خورد که خود پرسنل و پرستارا هم ماسک نمی زنن یا به اجبار ماسک می زنن - اون خودشم هنگ بود می گفت در صورتی که می دونیم تو بخش کرونایی ها چه خبره بازم رعایت نمی کنن

2731

این که چیزی نیس خونواده بادرک وشعور شوهرمن میخوان مراسم ختم ۲۰۰نفری بگیرن😐هالامن موندم به چه بهونه ای نرم که اقا بدش نیادوقهرنکنه اخه دخترمم کوچیکه میترسم بقران

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
2738
تحصیلات شعور و شخصیت نمیاره😊

آخ گفتی آخ گفتی

این حجم بی شعوریو ندیده بودم

مخصوصا یه پیرزن اونجاست که به مویی بنده سلامتیش همین روزام مریض بوده

ببینیم تا 20هفته دیگه زنده میزارنش؟

تو محل کارشون دیگه! حداکثر دوهفته دیگه مشخص میشه

نه بابا

بچه هاشون چی عروس و مروس و پسر اینا که ندادن 12 تایی بودن بیشترم

کنار نزدیک مادربزرگ دیوونه ها حتی 1 متر هم نه ماسک هم نزده بودن

عکساشونم با افتخار فرستادن

دلم میخواست میگفتم کرونا رو شکست دادین؟؟؟

قون شوهرن شر میشد وگرنه یه چیزی میگفتم بهشون

این که چیزی نیس خونواده بادرک وشعور شوهرمن میخوان مراسم ختم ۲۰۰نفری بگیرن😐هالامن موندم به چه بهونه ...

بدبختای بی شعور

میترسم مادربزرگه چیزیش بشه

لشکر بکشن مراسم

خودشون یه ایلن

هی به شوهرم میگم مراسم غلطه کنار هم بودن غلطه

اگه دور از جون چیزی شد نچپن ور دل هم

مراسم نیست نیست

نه که باز برن تو خونه 50 نفر تنگ هم بشه

نه بابا بچه هاشون چی عروس و مروس و پسر اینا که ندادن 12 تایی بودن بیشترم کنار نزدیک مادربزرگ دیوون ...

نمیدونم عزیزم

دیگه واقعا این دوریا فشار اورده و بعضیا طاقتشو ندارن.

دعا کنیم زودتر از شر این بیماری خلاص بشیم

اللّهم عجّل لولیک الفرج

دلت خوشا ها.از دیروز فقط دارم عکس مسافرت ها لایک میکنم واستوری میبینم همه هم رفتن مسافرت...بقول پسرم کرونا فقط واسه ما ومامان منه

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

مامان منم چند هفته پیش رفت عقد یکی از فامیلامون تو محضر.  میگفت همه ماسک داشتن بجز عروس و دوماد . همه با عروس و دوماد عکس گرفتن تا الان که چیزیشون نشده حتی مامانم هفته پیش رفت مراسم چهلم کسی که با کرونا فوت شده بود فامیل نبود هم محلیشون بود میگه تو مراسم همه ماسک نداشتن فقط چند نفر . بابام که همه مراسما میره تا الانم چیزیشون نشده بنظرم شانسیه طرف تو این   ۶ ؛ ۷ ماه که کرونا اومده تو خونه بود فقط واسه خرید روزانه میرفت گرفت و مرد ولی یه عده دایم تو جمع هستن ولی تا الان که جیزیشون نشده همسایه های ما مهمون میاد خونه شون تا الان چبزیشون نشده حتی ندیدم لباس سیاه بپوشن که مثلا فامیلاشون فوت شده باشن ولی همکارای شوهرم رعایت میکردن کرونا گرفتن حتی پدرو مادراشون براثر کرونا فوت شده همه چیز شانسیه 

2706