2737
2739
عنوان

توروخدا نجاتم بدین از خواب زیاد

413 بازدید | 47 پست

بعضی وقتا اینجوری میشم باز خوب میشم‌ ولی خدایی تاحالا اینجوری‌نشده بودم دیگه 

چندروزه ۱ میخوابم ۱۲ ظهر بیدار میشم باز نهار‌میخورم ۳ میخوابم تا ۶ بعد عجیبه برام چطوری دوباره شب خوابم میبره 

اصلا درحدیه که مقاومت فایده نداره چشمامو به زور باز میکنم که خوابم نبره ولی میبینم رفتم تازه بنایی هم داریم تو این سروصدا عجیبه برام

امروز‌دیگه تو حال خوابیدم که میان صبح زود بیدار بشم ولی همینطور‌دارم چرت میزنم چکارررر کنم

متاهلی؟

چطور شوهرت چیزی نمیگه

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم این چند روز هی ساعت8بیدار میشم

من نخوام زود بیدار شم کیو باید ببینم؟😐😛

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2738

خوش به حالت 😉😢 من که هم خوابم سبکه و هم کم خوابم 

یه کاری که میتونی بکنی اینه که ساعت یا گوشیتو تنظیم کن رو یه ساعت مشخص و همیشه بزار دورترین نقطه از خودت صداشم بلند باشه بعد دیگه مجبوری به خاطر سلامت گوشات بلند شی بری خاموشش کنی اینطوری خوابم از سرت میپره بعدم که بلند شدی یه فنجون غلیظ قهوه بخور 😂 😂 😂 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

باردار نیستی ؟

میتونه مربوط به اون باشه 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خوش به حالت 😉😢 من که هم خوابم سبکه و هم کم خوابم  یه کاری که میتونی بکنی اینه که ساعت یا گوش ...

عزیزم من حسرت تورو میخورم نمیدونی تو یه آلارمی گرفتم که زنگ میخوره محبورم برم از دستشوییمون عکس بگیرم خاموش بشه بعدم صورتمو میشورم مسواک میزنم قهوم میخورم بعد میرم سزاغ یه کاری خسته میشم میگم یک دقیقه بشینم یهو میبینم رفتم

2706