2737
2739

من‌دوتا دندون عقل همزمان کشیدم .هیچ اتفاقی نیفتاد

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بی حسی میزنه

من دندان سه تا تو ماه گذشته عصب کشی کردم الان همش استرس دارم مشکوکم ب بارداری اگه باردار باشم پس فردا وقته روکش و پر کردن دارم و هزینشو هم دادم نمیتونم برم🤒🤒🤒🤒

[QUOTE=149824410]بی حسی میزنه من دندان سه تا تو ماه گذشته عصب کشی کردم الان همش استرس دارم مشکوکم ب بارداری اگه بارد ...[/QUOTEدندون شما دیگه عصب کشی شده برای پر کردن ورو کش بی حسی نمی زنن که برای جنین ضرر داشته باشه

2738
بی حسی میزنه من دندان سه تا تو ماه گذشته عصب کشی کردم الان همش استرس دارم مشکوکم ب بارداری اگه بارد ...

عزیزم مشکلی نداره من تو بارداری ۴ تا دندونم خراب شد و درستشون کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
خونریزیش چقده؟

برا هر کی فرق میکنه گلم،منم دوتا دندون عقل همزمان کشیدم،خیلی کم خونریزی کرد و دردش هم کم بود،خیلی درد میکردن،تا کشید راحت شدم

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
وای خونریزیش زیاده؟چند ساعت طول کشید بند اومد؟

خونریزی زیادنداشت پانسمان روش گفت جابه جانکن نمیدونم چراماله من خیلی دردمیکرد جراحی کرد ماله من دندون عقلم نهفته بود سالم باشه شاید اینقددرد نداشته باشه

عزیزم مشکلی نداره من تو بارداری ۴ تا دندونم خراب شد و درستشون کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد

اخه خیلی ها میگن مشکل داره تا امروز چهار روز پریودم عقب افتاده نمیدونم باردارم یا ن اصلا شایدم پریود شم شایدم چیز دیگه ایم باشه اخه یک ساله پیش کیست داشتم و یک ساله داشتم قرصمیخوردم و ده کیلو وزن کم کردم.... وقته دندانمو میندازم هفته اینده میرم پیش دکتر زنان اگه اوکی داد انجام میدم 

😔😔😔😔

[QUOTE=149824655]اخه خیلی ها میگن مشکل داره تا امروز چهار روز پریودم عقب افتاده نمیدونم باردارم یا ن اصلا شایدم پریود ...[/QUOTQUOانشاالله ب سلامتی عزیزم

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
خونریزیش چقده؟

من ی دونه کشیدم دردش ک تا چند روز بود ولی قابل تحمل بود خونریزی هم تقریبن دوساعت 

نه شدیدااا هر ده بیست دیقه دهنم بوی خون میگرف گلاب ب‌روت باید تف میکردم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706