2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂 میگم چرا من هر وقت میبینمت در حال دویدنی کی تموم میشه این تیکرت اخر

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2731
2738

هفته چندی..منم بارداری همیشه دندون درد داشتم،سه ماهه ی سوم میشه رفت کشید با بی حسی که برا خانومای باردار استفاده میکنن

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

عزیزم من یک کاری انجام میدم وقتی دندون درد دارم نمیدونم درسته یا نه ولی سالهاس هروقت درد دارم انجام میدم خیلی خوب میشم و دیگه میره دردش تا چندسال دیگه 

من یه خلال دندون برمیدارم میکنم لای دندونیم که درد میکنه هی‌فشار میدم لثمو و باهاش‌بازی میکنم انقدر که خون بیاد بعد بانمک فراوون مسواک میزنم چندروزی یکم حالت التهاب‌و درد ناشی از التهاب داره ولی بعدش خوب خوب میشه انگار اصلا دندونت مشکل نداره هرکیم گفتم انجام داده راضی بوده

2706