2733
2739
عنوان

محرم و کرونا

852 بازدید | 75 پست

کاری ندارم با خوب و بد بودن برگزاری محرم ولی ی فامیل داریم پیج زده علیه این کار درحالی ک خودشو پاره پوره میکرد ک باید کنکور برگزار بشه،عروسی گرفته واسه دخترش،مسافرتم میره🙋🙋🙋🙋🙋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در کل هر اجتماع غیر ضروری اشتباه.

اما چیزی مثل کنکور رو نمیشد تعطیل کرد.چون سرنوشت خیلیا بهش بستگی داشت.

اما هر مورد دیگه ای که به سرنوشت ملت بستگی نداره کاملا غیر ضروریه هرچند من خودم عاشق محرم و مراسمش هستم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دیدین آمارا هر روز 20 تا 20 تا میاد پایین  فکر کنم تا محرم به 0 برسیم

بعدش یهو با ۵۰۰ بازگشایی داریم

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

بعضی ها از ترس اینکه کاربرا حمله کنن الکی میگن که بیرون نمیرن راستی دارن سیاهی میزنن که🤔

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738

خنده داره رفتار ی،عده

همین پری،شب ما میرفتیم که با ماشین پشت کاروان شادی حرکت کنیم کاروان بود میدون ب میدون وامیستاد مداحی داشتن همه تو ماشینا گوش میدادن خبری از نذری تجمع نبود ترافیکم رون بود

اما تو اولین خیابون سه تا ماشین عروس،بود حالا کار اون بچه هیئتیا بیشتر کرونا پخش میکرد،یا اون عروس دومادا!

فقط از سر عقده میخوان ی حرفی برا محرم زده باشن...

اون عزیز دستور کار برا محرم داد مطمئنم هیئتیا با جون دل عمل میکنن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
در کل هر اجتماع غیر ضروری اشتباه. اما چیزی مثل کنکور رو نمیشد تعطیل کرد.چون سرنوشت خیلیا بهش بست ...

سرنوشت آدم ی سال تاخیر بخوره بهتره تااینکه بچه های مردم کرونا بگیرن،کسی ام نگران سرنوشت نبود،مافیا کار خودشونو کردن

ای کاش کنکور رو لغو‌کنن  خدا میدونه بعدش چه فاجعه ای شه

واقعا لغوش به اندازه فاجعه ای که میگی عواقب داره

😂بابا بریم بریزیم بیرون هممون کرونا بگیریم راحت شیم .ب خدا وقتی کرونا نداری خیلی بیشتراز وقتی ک دار ...

وای نگو دور از جون 

خیلی اذیتت کنندست 

یه درصد احتمال بده خفیف نباشه زجرتنفسی میگیری چشایی و بویاییتو از دست میدی اکثراکارشو به دیالیز میکشه خونرسانی به انگشت ممکنه قطع بشه کار به امپوتاسیون برسه

سرنوشت آدم ی سال تاخیر بخوره بهتره تااینکه بچه های مردم کرونا بگیرن،کسی ام نگران سرنوشت نبود،مافیا ک ...

مافیا در هرحال پولش رو درمیاورد انقدر راه هست.

من خودم خیلی آدم میشناسم کنکوری که واقعا کلافه و خسته ان میخوان تموم بشه.

مخصوصا اونایی که سال گذشته رو صرفا به کنکور پرداختن

2706