2733
2739
عنوان

ازش متنفرم ..حالم ازش به هم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 45 پست
 قهوه ایش میکردی؟ یعنی اگه تنها بودی دقیقا چی میگفتی؟

بی احترامی نمی کردم ..فقط جوابشو میدادم ..چون وقتی جواب بدی دفعه بعد خودش ماستشو کیسه میکرد ...مثلا با لحن ناراحت و با اخم می گفتم .واااا خنده نداره که واسه هرکسی ممکنه پیش بیاد ..این چه مدل حرف زدنه

برای سلامتی پدرم یه صلوات بفرستید لطفا🙏🏻😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی توهین بدیه اااا ....البته این فقط یه نمونه شه ..از فضولیلشو و اینکه تو دهن من و شوهرمو میپائه و ...

گفت ناشی؟؟؟ 

ناشی میشه نا بلد

اخه فحش نیست

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2728
مارومون تو روی هم باز شد.

چه بد پس بخاطر همونه کی هی متلک میپرونه محلش نده

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
بی احترامی نمی کردم ..فقط جوابشو میدادم ..چون وقتی جواب بدی دفعه بعد خودش ماستشو کیسه میکرد ...مثلا ...

آهان، یه ذره عصبانی تایپ کردی من جور دیگه ای برداشت کردم. همینجور با ادب و نزاکت جواب بدی خوبه 🌺🌺

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
تصمیم گرفتم در نهایت ارامش جواب بدم ...و فقط بی محل کنم ..فقططططط

مادرشوهرم مثل مادرشوهر تو بود خیلی کنایه میزد من اوایل به خودم گفتم زیاد توجه نکنم هی تکیه انداخت توجه نکردم تا روش کم شد ول کرد هی از لباسام ایراد گرفت توجه نکردم الان میگه چقد شیکی ....الان دیده من توجه نمیکنم پشت سرم غیبت میکنه الانم پیش من غیبت دیگران میکنه منم بلند میشم میرم سراغ کار دیگه دیگه غیبت نمیکنه کلا زن پرحرفیه و پر از غیبت ...همه بچه هاش میگن مامان تو خیلی حرف میزنی خودشون هم تحملش ندارن بعد به من میگه تو تحملم داری خیلی عجیبه غریبه برام😄😄😐😐

2738
زیاد روش تمرکز کردی  حساس هستی  این چیزا با احترام و گذاشتن حد و حدود حل میشه به مرور زم ...

میترسم پررروتر بشه ...فعلا عقدم و محبورم تحملش کنم

چه بد پس بخاطر همونه کی هی متلک میپرونه محلش نده

اصلا متلک نمیزنه اتفاقا میگم الان از خداشه برم خونش البته من از فردای عروسیم همه چیو فراموش کردم بااحترام باش حرف زدم باهم اشتی کردیم دعوتم کرد و اینا  وازاون روزم هیچ کدورتی بینمون نیس ولی تو عقد خیلی عذابم داد کلا مدلش اینطوره واسه خریدای عروسی اذیت میکنه با جاریمم اینطور بوده اون یادمع میخاس طلاق بگیره .ولی من اصلا هیچی نمیگم حرفی ام نزده تاحالا ولی بزنه هیچی نمیگم تا اون گناه کار باشه جلوی شوهرم نع من .کلا باید باین ادما باسیاست باشی وگرنه حریفشون نمیشی

گل پسرم دوستت دارم💖
میترسم پررروتر بشه ...فعلا عقدم و محبورم تحملش کنم

كرمو تر از مادرشوهر من وجود نداره تورى كه مريضم كرده با حرفهاش و كاراش ولى صبور باش دنيا دار مكافاته تو همين دنيا ميبينه جواب كاراشو

جوابشو نده مادر شوهر مثل عقرب زیر فرشه جوری میزندت که ندونی از کجا خوردی میری پیشش هواستو جم کن چی میگی و چی میکنی! مادر شوهر خواهر شوهر و جارییییییی دشمنتن عزیزم هیچ یادت نره! انگار پیش ماری حواستو جمع کن از چش شوهرت نندازت

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
كرمو تر از مادرشوهر من وجود نداره تورى كه مريضم كرده با حرفهاش و كاراش ولى صبور باش دنيا دار مكافاته ...

دقیقا ...همچین عفریتع هایی با آدم ساکت و نجیب نباید طرف بشن ...همش حس میکنم عروس بعدی پوستشو میکنه

2706