2733
2734
عنوان

همین الان با گوشی شوهرم با زنه چت کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک برسرشون

خب بگو تویی ک مریضی تویی ک نمیتونی یه ماه بایکی باشی چرا زن میگیری؟خیلی برام سواله واقعا.خب بگو چرا میخوای یکیو بیاری ک همش چکت کنه و بهت گیر بده تازه بحث مهریه ...ولی ب خدا همین زنا هستن ک مردارو پررو کردن بعضیا ک کلا هیچی نمیگن ی سریا میرن ب زن خرابه فحش میدن و کتک کاری فک میکنن هنر کردن اوناییم ک میرن میگن مهریه نمیخوایم.خب معلومه این ادم از هیچی نمیترسه

شوهرم ادم بشو نیست از اول ازدواج اینجوریه منم هر کار کردم درست نشد بعدم هیچ حامی ندارم که طلاق بگیرم

ای بابا 😶تا خودش نخواد هم درست نمیشه 

به نظرم سعی کن از تو ذهنت پاکش کنی بزار فقط خرجتو بده هر چند سخته ولی برا خودت تفریحاتو بکن زندگی کن به اون وابسته نباش 

ببخشیدا رک میگم.مراقب مریضیا هم باش لطفا

2728
واقعا چخبره چرا اینقدر این مرداا خیانت میکنن

به خاطر زنهای بی حیائی هست که پر شدن به بهانه آزادی و راحتی و استقلال که مردشور همشون و ببرن  با لباسهایی که بیشتر تحریک کنندست و ادای آدمای بافرهنگ و به نظر خودشون در میارن و آرایشی که مخصوص زنهای فلان کارست میان تو کوچه خیابون و زندگی مردمو نابود میکنن و نمیدونن یکی هم داره با زندگی خودشون بازی میکنه و اونوقتی که دارن دل ی مرد دیگه رو میبرن یکی هم داره رو دل مرد اونا اسکی میره ....متاسفانه....

2740
به خاطر زنهای بی حیائی هست که پر شدن به بهانه آزادی و راحتی و استقلال که مردشور همشون و ببرن  ب ...

عزیزم این چیزا که گفتی مال قدیمه الان عوضیا کارشونو با اینترنت انجام میدن دیگه باکلاس شدن

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
خب بگو تویی ک مریضی تویی ک نمیتونی یه ماه بایکی باشی چرا زن میگیری؟خیلی برام سواله واقعا.خب بگو چرا ...

چون تو مملکت ما حق رو ب زن نمیدن متاسفانه بیشتر حق با مرداست الان من برم دادگاه بگم با یکی چت کرده مدرکم بیارم فوری که حکم طلاق رو صادر نمیکنه حالا شاید ازش یه تعهدی گرفت

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
2706