2737
2739
عنوان

عفونتی ک خوب نمیشه

255 بازدید | 24 پست

عفونت چندین ساله دارم شاید هفت سال هشت سال قبلا کم بود بیخیال بودم علایم زیادی نداشتم

یکی دوساله شدید شده هرررچی قرص میخورم بیفایدست

عنبرنسا و نمک و...بیفایدست

علایمم خارش شدید و التهاب و ترشح

مجردم هستم

😐😭

😎

ی وان پر از اب کن نصف استکان سرکه سیب بریز داخلش بشین تو اب هفته ای ٢ بار

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روزانه 10 دقیقه جلو آفتاب بشین نور بتابه بهت

لباس زیراتو با صابون بشورپهن کن تو آفتاب 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2742
2740
بااینهمه زخم اتیش میگیرم میرم هوا😁

نه اصلا شاید یکم سوزش داشته باشه بزن نت بخون

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
واجبی بریز تو بطری کوچیک ابم بریز روش سر بطریو سوراخ کن بعد دستشویی ابکشی از اون بپاش خودتو خشک کن د ...

واجبی برا بکارت خطرناکه

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
من اصا تو افتاب نمیرم ارتباطی دارن اینا باهم؟

من چند بار خودم سوزش و خارش شدید گرفتم حیاطمون دید نداره رفتم نشستم تو آفتاب خیلی خوب بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706