2737
2734
عنوان

قد کوتاه اعتماد به نفسمو گرفته

762 بازدید | 54 پست

زشت نیستم بد هیکلم نیستم همه چیم خوبه اما چند بار قدمو مسخره کردن اعتماد به نفسمو گرفته هرچیم به خودم میرسم به چشم نمیاد حالا همون لباسو یه قد بلند میپوشه بهش میاد چیکار کنم بعضی وقتا تا با یکی بحث میکنم قدمو میکشه وسط قیافمم خوبه قرار میزارم یکیرو ببینم میگم نکنه بخاطر قدم بدش بیاد خجالت بکشم دست خودم نیست سرزنش نمیخوام کمک میخوام بدم میاد بهم میگن انگار بچه ای با این قدو هیکل احساس میکنم بدرد نخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هی قد بلندارو مسخره کنین😐

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

چندی؟من ۱۶۰.اتفاقا هر کی بهت گف کوتاهی بگو بغلیم.تو که هم هیکل داری هم قیافه دیگه نگرانه چی هستی؟؟؟الان دخترایه کوتاه و بیشتر دوس دارن باووو

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

قد ووزنت؟؟  چرا قرار میزاری 😳واقعا نمیترسی

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2740

خدا به همه همه چیز نمیده بعدم هرکسی که میخادت همون اول میبینه خاست خاست نخاست بره به دلشو پیدا کنه جهنم..

ربطی به تو نداره مگه تو کار خدا میشه دخالت کرد ..

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
۱۵۸ ۴۷

خیلی خوبی ولی بشی ۵۵ عالی میشی هم قد من ولی من ۶۴😁

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.