2733
2739
عنوان

دندونی که شکسته و درد نداره...

508 بازدید | 17 پست

عصب کشی می خواد؟ چند ماه پیش دندونم شکست رفتم دکتر. گفت میشه عصب کشی نکرد ولی بهتره بشه. از همون موقع می گفتم بعد عصب کشی دندونم درد میاد هی گفت طبیعیه. دیشب از ساع 4 و نیم از دندون درد بیدار شدم نتونستم بخوابم. حس می کنم الکی عصب کشی کرد. وگرنه دردی نمیومد. حتما به عصب نرسیده بود دیگه... خیلی اعصابم از دست خودمم خورده که چرا با چندتا دکتر دیگه حرف نزدم

آرامش خود تو حفظ کن درد داری یه مسکن بخور حالا کاری که شده دیگه🙄زمان هم که نمیشه به عقب برگردوند فقط از کاری که کردی درس بگیر

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دندون چندمت بود..

واین که چقدر شکسته بود

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
بعد چند مااااااه؟ 

بعد چند روز خوب مبشی تهش ۲روز یا ۳روزه 

دکتر به من گفته بود ماست بخور اون و بجو رو اون دندونت که عصب کشی شده بزار سفت بشه 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
دندون چندمت بود.. واین که چقدر شکسته بود

دندونای اسیام بوده. دیواره اش شکسته بود. راستش اولین بارم بود دندونم میشکست. نمیتونم مقایسه ای بگم کم بود یا زیاد

2738
😐✋پس بگم دکترت اصلا خوب نبوده برو دوباره مطبش دهنشو جر وا جر کن    چون عصب کشی الان شده ...

همون یه ماه پیشم یه تومن ازم گرفت لعنتی، برم دهنشو جر بدمم دندون نمیشه واسم. عمرا هم اگه بازم دندونمو بدم دستش. 

دندونای اسیام بوده. دیواره اش شکسته بود. راستش اولین بارم بود دندونم میشکست. نمیتونم مقایسه ای بگم ک ...

او دندون ها اگه عمقی شکسته باشه حتما عصب کشی میخاد یا حتی اگه شکستگی تا نزدیک عصب رفته باشه..

دندونایی که کم میشکنن درست میکنن بدون عصب کشی..

بعدم طبیعیه دردش خودش کم کم بهتر میشه باید مسکن ۸ ساعتی بخوری 

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
همون یه ماه پیشم یه تومن ازم گرفت لعنتی، برم دهنشو جر بدمم دندون نمیشه واسم. عمرا هم اگه بازم دندونم ...

پس درسه عبرت بشه واست 😝😝

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
او دندون ها اگه عمقی شکسته باشه حتما عصب کشی میخاد یا حتی اگه شکستگی تا نزدیک عصب رفته باشه.. دندون ...

همون موقع عم گفتم. ولی حس می کنم این شدت از درد بعد 8 ماه غیر طبیعیه

2706