2733
2739
عنوان

بببخشیذ کلیییی

148 بازدید | 17 پست

بچه ها ببخشید سوال حال بهم زن میپرسم ولی خوردن ماست خیار به مقدار زیاد باعث اسهال میشه؟  اگر نه ایا خوردن شلیل یا سوسیس خام؟ میترسممم کرونا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خوب اینا همش طبعش سردهـبنظرم طبیعیه که اسهال بشی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
همرو باهم خوردم اخع دلم همشو میخواست اول شلیل بعد یه نصف سوسیس خام بعد یه کوهههه ماست خیار

خب دیگه گلم قروقاطی خورده روده توهم کرونازده😂نه عزیزم بخاطرهمین چیزایی که خوردی مزاجت ریخته بهم. یه کم خاکشیربخورتاسریع روده روتمیزکنه. 

همرو باهم خوردم اخع دلم همشو میخواست اول شلیل بعد یه نصف سوسیس خام بعد یه کوهههه ماست خیار

😑😐خب عزیزم به فکر معده بدبختم باش داره انتقام میگیره ازت 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️