2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توآب وجوش شیرین ونمک بشین .شیاف فیتوواژکس واژینال بزار .لباس زیر نپوش .اون ناحیه خشک باشه

لباس زیر نپوشیدن رو خیلی قبول دارم .منم همیشه تو بارداری خیلی خارش میگرفتم .این دفعه از اول بارداری اصلا لباس زیر نپوشیدم .حتی یه بار هم خارش نگرفتم

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
چی هست من انقد انتی بیوتیک خوردم اثر نمیکنه فلوکونازول هم اثرش موقته

داکسی سایکلین کپسوله برای عفونت قارچی عالیه من دیگه خارشم خیلی زیادبودش باورکن درحد مرگ اولا دکترگفت لباس زیر نپوش بعدشم گفت خودتوباپارچه نرم خشک کن بعدازسرویس بهداشتی بعدشم کپسول داکسی سایکلین داد عالیبود ازداروخونه بگیر عالیه

2728
خانمی تیر کشیدن واژن ربطی به عفونت نداره . در ضمن ربطی به اقدام هم نداره .به نظرم عصبی باشه . بخاطر ...

والا بخدا اصن هواسم به اقدامم نبود 

اين ماه خيلي بي خيالم اصنم بهش فكر نميكنم 

هرچند روز يبار يادم مياد اقدام كردم

ولي كلا هم زير دلم درد ميكنه هم واژنم

همينكه ترشحات سفيد خيييييلي غليظ دارم 

پماد؟کل اتاقم شده پماد و قرص عفونت 

خانمی من از موقعی که عروسی کردم همیشه کم و بیش این مشکل رو داشتم بعصی وقتا میرفتم دکتر واژینال بهم میداد بعصی وقتا خودم پماد موضعی میردم .یعنی شاید سالی چندین بار این مشکل رو داشتم . دو سال پیش به توصیه یکی از اقوام عنبر نساء دود کردم جلوی اون ناحیه و حدود نیم ساعت نشستم جلوش . باورم نمیشد که تا یکسال هیچ گونه خارشی نداشتم  واقعا راحت شده بودم از هر عفونتی .به نظر ضرر نداره امتحان کنی

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2738
والا بخدا اصن هواسم به اقدامم نبود  اين ماه خيلي بي خيالم اصنم بهش فكر نميكنم  هرچند روز ...

منم اقدامم ماه قبل دقیقا همینجوری بودم مال من کیست شده بود البته عوارض داروهاهم بود ها شما نگران نباش ولی ایشالا که نشونه حاملگی باشه

همخ رو امتحان کردم فایده نداره

واقعا؟ دردواقدام رومن اطلاع ندارم. منتهاترشحات وعفونتت روببین ازآلرژی وحساسیت نیست. به جنس لباس زیر، به نواربهداشتی، حتی داروهاییکه میخوری.بعضی خانمها قبل ازاقدام گرمیجات زیاداستفاده میکنن بیش ازحدبشه خارش پیدامیکنن.

2706