2737
2739

من از دماغ و اندامم راضی نیستم

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
با اجازه اسی. به نظرتون زنا تا چندسالگی لوندی و جذابیت دارن؟؟ مثلا ۶۰به بالاهم حذابه؟

بستگی به زنش داره 

یکی مث من باشه توی این سن 28 سالگی هم چار تا عشوه بلد نیستم اما مثلا یکی مثل گوهر خیراندیش حتی توی 60 سالگی هم خواستنی و جذابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ببخشی توروخدا  من یه تاپیک زدم هیچکس جوبمو نداد اگر استارتر عزیز اجازه میده میشه اجاق گ ...

بهترینش اسنوا منو خواهرمو مامانم هرسه گازفرشو داریم عالیه 

2731

ینی واقعا افتادگی گونه انقدرررز مهمه که اسمشو میذاری عیب؟انقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟

ب نظر من مرد باید از خانومش پایین تر باشه خانما زودتر شکسته میشن بعد زایمان

اونوقت مرده جوون و خوش برو رو میمونه بیا و درستش کن

اما زشت ک باشه همیشه خانمه سره.این نظر منه.

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

منکه مخاطبم هم جدابه چهرش هم خووشگله.از من خوشگلتره دروغ چرااا.ولی اون میگه توو خیلی خوشگلی.نمیدونم دیگه شکست نفسیه یا تعاارف

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2738

من راضی نیستم زیادی خوشگله لعنتی....من به چشم نمیام کنارش...

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

من شوهر شمارو دیدم بنده خدا قیافه ی خوبی دارن که 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2706