2733
2734
عنوان

هرمیون گرنجر در هری پاتر

800 بازدید | 14 پست

بنظرتون هرمیون باهوش بود یا خرخون؟من میگم خرخون بود چون اگه واقعا باهوش بود میرفت ریونکلا

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
خرخون بود . چون فقط چیزایی که تو کتاب بود خط به خط کتاب حفظ میکرد 

اره.تنها عملکرد خوبش تو هورکراکس ها بود ک گفت شمشیر میتونه نابودش کنع

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از اسنیپ خیلی بدم میومد

منم

حتی با اینکه فهمیدم مامان هریو دوس داشته باز توقع داشتم یکم بهتر رفتهر میکرد.اما کلا با ابهت بود

منم حتی با اینکه فهمیدم مامان هریو دوس داشته باز توقع داشتم یکم بهتر رفتهر میکرد.اما کلا با ابهت بو ...

من فیلمش ندیدم تااخر .کتابش کامل خوندم بازم بدم میومد ازش الکی دنبال اتو بود همش

چیشده عزیزم؟؟قفل کرد 

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
چیشده عزیزم؟؟قفل کرد 

گیس و گیس کشی بود جات خالی😋😋😂😂

طرف میگفت دکترم بقیه میگفتن اومده پز بده پریدن بهش بدجووور

گیس و گیس کشی بود جات خالی😋😋😂😂 طرف میگفت دکترم بقیه میگفتن اومده پز بده پریدن بهش بدجووور

اعععع خخخ کاش تگ میکردی

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
تا اومدم  تگ کنم  قفل کرد

شانس منه😕😂

2706