2737
2734

سلام 4سال بود که ازدواج کرده بودم دیگه کم کم به فکر بچه دار شدن افتادیم بسه هرکس میدید میگفت نی نی نداری هنوز تنبل شدی...  خلاصه دوماه اقدام کردیم نشد اون 4سال مثل برقو باد گذشت اما این تو ماه خیلی دیر میگذشت اصلا طاقت نداشتم به اسرار خودم رفتم گفتم عکس رنگی بنویس دکترم قبول نکرد گفت چ خبرته خیلی زودهر کاری بگی کردم ننوشت رفتم پیش متخصص دیگه اونم ننوشت گفت باید معاینه بشی شاید عفونت داشته باشی خود عفونت باعث بسته شدن لوله موقع عکس رنگی میشه اما من پریود بودم نمی شد معاینه کنه با مسئولیت خودم نوشت منم همون روز رفتم نوبت گرفتم گفت ی هفته دیگه بیا من 3.3.98پریود شده بودم و 13خرداد نوبت عکس داشتم تو این ی هفته هزار بار کابوس عکس رنگی دیدم خیلی بد شنیده بودم از بعضی از بچه های اینجا شب های قدر بود و من پریود بودم نمی شد برم مسجد خیلی دلم گرفته بود تو خونه احیا گرفتم و از خدا بادل شکسته خواستم این آخرین پریود من باشه   و من ماه بعدش مادر بشم خلاصه روز عکس فرار رسید رفتم با ترسو لرز تو و خیلی خیلی راحت بود 5دق نشد بخدا بعضی ها ازش قول ساخته بودن من بلا فاصله بعداز عکس تاپیک زدم که چقدر راحت بود و خداروشکر مشکلی نبود   بهم گفتن تا5روز بعدش نزدیکی نکن و اون ماه باید حتما جلوگیری کنم چون اشعه داره ضرر داره عکس رنگی برا جنین منم همون شب رفتم پشت بوم و رو به گنبد حضرت معصومه گفتم و از خدا خواستم این ماه به من بچه نده و سهم اون ماهم رو بده به کس دیگه ای که نی نی میخواد   منم جلوگیری کردم و اینم بگم دوره های من نامنظم بود 38تا40،روز ی بار میشدم روز 30بود ی بار صبح سینه هام تیر کشید اهمیت ندادم ی بارم بعداز ظهر تیر کشیده پیش خودم گفتم منکه جلوگیری داشتم یعنی کیسته؟ بعداز رفتم خونه مامان بزرگم برگشتنی رفتم داروخانه که بی بی بگیرم دیدم خیلی شلوغه برگشتم تو راه خونه یادم افتاد شارژر م مونده خونه مامان بزرگم رفتم بگیرم که مامان بزرگم گفت خداخیرت بده برو ی شامپو بچه از داروخانه برام بگیر رفتم بگیرم پیش خودم گفتم ی حکمتی هست که منو دوباره کشوند اینجا دوتا بی بی گرفتم رسیدم بلا فاصله گذاشتم که دیدم منفی شد  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ۲ماه باردار نشدی قبل عکس رنگی با دل شکسته دعا کردی؟😀😀

حتما ایشونم مث من هوله

من ماه اول اقداممه همش میترسم موعدم بشه پریود بشم شکست عشقی بخورم😂😂

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2731

چه عجولی😁من سه سال باردار نشدم سراغ عکس رنگی نرفتم

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

بعداز ی ساعت رفتم دیدم ی خط کم رنگ افتاده که عکس گذاشتم یکی گفت مبارکه یکی گفت ده دقیقه اول درسته بعداز ی ساعت منفی منم بیخیال شدم ولی تا صبح نخوابیدم  همش تو فکر اون بی بی بودم ساعت 5دوباره یکی دیگه گذاشتم اونم بعداز خشک شدن و ی ساعت بعد ی خط دیکه انداخت

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
عزیزم ۲ماه باردار نشدی قبل عکس رنگی با دل شکسته دعا کردی؟😀😀

شکست ماه های اول مثل شکست تو جنگ جهانیه ...بعد ۱سال خسته کننده ولی عادی میشه دیگه 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
حتما ایشونم مث من هوله من ماه اول اقداممه همش میترسم موعدم بشه پریود بشم شکست عشقی بخورم😂😂

😀😀😀😀خدایا ببین اونایی که چندین ساله منتظرن چطور دلشون میشکنه اونوقت هر کی از راه میرسه میپرسه حامله ای؟؟؟خیلی حس بدیه😓😓

😀😀😀😀خدایا ببین اونایی که چندین ساله منتظرن چطور دلشون میشکنه اونوقت هر کی از راه میرسه میپرسه حا ...

اره خیلی سخته خدا نشون هیچکس نده

همیشه دعا میکنم خدایا منو با انتظار امتحان نکن من طاقت ندارم میمیرم حتما😬

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
شکست ماه های اول مثل شکست تو جنگ جهانیه ...بعد ۱سال خسته کننده ولی عادی میشه دیگه 

🤣🤣🤣👍👍👍آخه جوری گفت با دل شکسته رفتم دعا کردم حس کردم ۲ماه نبوده ۲سال بوده دوباره خوندم دیدم نوشته ۲ماه حامله نشدم خوب برا اونایی که پیشگیری کردن تا یه سال باردار نشدن طبیعیه دیگه

یکی لایک کنه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2706