2733
2734

انگشتاتو قطع کن که دیگه نتونی سفارش بدی

شوخی کردم 😉😉

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راهشو پیدا کردی به منم بگوووووو

همش در حال خریدم اگه روزی خرید نکنم عصبی میشم 😢

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 

اولین قدم اینه که پیج‌های انلاین شاپ ت رو یا انفالو‌کن با میوت پستت و استوریبزن

بعدشم مثلا هدف بساز بگو باید فلان طلا رو بخرم

براش تلاش کن ماهانه جمع کن

توی دفتر ات هم هر خرجی انجام دادی بنویس اخر ماه ببین چقدر ضروری داشتی چقدر غیر اون

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2738
بخدا ببینم پیج چیزه خوبی نداره یه راس میرم پاساژ هامون 😭

اگه مشکل مال نداری چه ایرادی داره ؟؟؟؟ لذت ببر از زندگیت ، خرید حال منو خوب میکنه 

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
برو کد بورسی بگیر هر عرضه اولیه که اومد بخر هم پولت و ذخیره کردی هم سود کردی هم ولخرجی نکردی

میگن که بورس شدید میاد پایین که 

به نظرم اگه پول داری، گور بابای دنیا

اینقدر خرج کن بخر بپوش بخور تا چش خودت درآد

والا

واسه چی پس انداز میکنی

وقتیم بی پول شدی، بازم گور بابای دنیا

میشی مثل ما

مگه ما از بی پولی مُردیم ؟ نه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
اگه مشکل مال نداری چه ایرادی داره ؟؟؟؟ لذت ببر از زندگیت ، خرید حال منو خوب میکنه 

مشکل مالی ک اصلا نداریم 

ولی خسته شدم الان همین الان سه تا مانتو از ی پیج سفارش دادم 

2706