2737
2739
عنوان

پدرشوهر😒

635 بازدید | 34 پست

مادروپدرشوهرموشام دعوت کردم بعددلمه بودغذاتوتلویزون ماهی شکم پرشمالی میدیدیم من ماهی زیادمیخورم ولی شکم پرتاحالادرس نکردم توشمال خوردم فقط خودمون توتهرانیم الان بعدماهی شکم پریادم نیس و تعریفی کرداون لحظه گفتم ماهی شکم پرخیلی خوبه بعدپدرشوهرم گفت توماهی شکم پرچی میریزن(به معنی اگه گفتی😒)؟به من گفت گفتم هرکس هرچی دوست داره میریزه دیدم بدجورباخنده مسخره کردن خندیدبهم منم سرخ شدم ازخجالت وعصبی بعدگفتم اره دیگه من والادرس نکردم تاحالافقط توشمال خوردم بعدهمسرمم گفت که منظورش اینه هرکس به سلیقه خودش هرچی دوست داره میریزه😒هنوزم بش فکرمیکنم اعصابم خورد میشه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اصلا چیز مهمی نبوده .بیخیال

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

تو هم میگفتی,اگه گفتی به آدمی مثل تو چی میگن؟بعد با خنده میگفتی خاله زنک میگن دیگه  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706