2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۹ سالمه هیچ کاری نمیتونم بخدا بعدم همین امشبم ک گفتم چقد لات نشسته بیرون من میترسم شروع کرد ب دا ...

خونه دوستی آشنایی جایی برو چند روز پات. و لکن تو ره کفش بگو تا از اینجا نری نمیام خونه،...

2731
توام مثل مامانت برو یه خونه بگیر وستیلشو بدونه اینکه به مامانت بگی ببر اونم مجبوره بیاد باهات

بخدا نمیتونم شرایط من کلا خاصه خاصه خاصه اولندش ک اتباع هستم دومش هم هیشکی ندارم باهام کمک کنه سومش هم همه پولام رو هم ۳ میلیون هم نمیشه چون هر چی کار میکنم خرج خونه میدم و با ۳ میلیون کی خونه میده 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

اگه خوب واقعا مامانت قبول نکرد نرو سرکار 

یا یک کار دیگه که تو روز باشه پیدا کن

بعدم مامانت ببینه نمیری شاد راضی شه

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
توام مثل مامانت برو یه خونه بگیر وستیلشو بدونه اینکه به مامانت بگی ببر اونم مجبوره بیاد باهات

نه بابا نمیشه بدتر میکنه مامانش

بعدش هم شاید اصلا اونقد پول نداره که بخواد یه خونه رهن کنه بنده خدا

2740
خونه دوستی آشنایی جایی برو چند روز پات. و لکن تو ره کفش بگو تا از اینجا نری نمیام خونه،...

فقط ی خواهر دارم اینجا ک ازدواج کرده خونه اونام یک ساله نرفتم چون شوهرش بهم دیت درازی کرد😔😔😔😔چقد بدبختم من فقط خدا الان از مشکلااتم میدونه

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
عزیزم کترت چیه که شب ساعت ۱ میای خونه؟؟ تو ک دیروقت میای خونه ماشین داشته باشی راحتری حتی اگرم سروی ...

تو رستوران ظرف میشورم نمیکنه دم در پیاده بهش گفتم

2706