2733
2739

بهش بگو میترسم بهم دست درازی کنن تو همین جا بمون من خونه جدا میگیرم برا خودم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو میترسم بهم دست درازی کنن تو همین جا بمون من خونه جدا میگیرم برا خودم

شوهر خواهرم بهم دست درازی کرد ب مامانم گفتم فقط سکوت کرد ی بارم منو کتک زد ولی هیچ کاری نکرد مامانم

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2731
خودت یه خونه مناسب پیدا کن 

نمیشه

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
اره میدونم سختی کشیده ولی الان من بهش میگم بریم یه جایی ک حتی اگه یه اتاق باشه ولی امن باشه کرایه اش ...

بترسونش بگو دیروز یکی منو گرفت خواست فلان کار بکنه وقتی میترسه میره 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 
شوهر خواهرم بهم دست درازی کرد ب مامانم گفتم فقط سکوت کرد ی بارم منو کتک زد ولی هیچ کاری نکرد مامانم

این چه مادریه؟ حالم بد شد کجایی هستی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2740
من ۱۹ سالمه هیچ کاری نمیتونم بخدا بعدم همین امشبم ک گفتم چقد لات نشسته بیرون من میترسم شروع کرد ب دا ...

نمیشه یه پولی بدی به راننده که بیاد تا تو کوچه در خونه پیادت کنه وایسه تا بری تو خونه؟

اره میدونم سختی کشیده ولی الان من بهش میگم بریم یه جایی ک حتی اگه یه اتاق باشه ولی امن باشه کرایه اش ...

نمیشه زنگ بزنی امکانی جایی بیان اون لات هاروجمع کنن؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

بمیرن اینجور آدما یه سریا خیلی نامردن بخدا دستش بشکنه الهی مادره چی میخوات بکنه میخوات دخترش خوشبخت بشه مثلا

به سرویس پول بیشتری بده جلوی خونه پیادت کنه

خب اونا هم جلوی در خونه مون میشنن چون پارک کوچیکه من از این میترسم آمارمونو بگیرن بفهمن ما ت خونه تنهاییم چون خونمون حتی یه بچه دو ساله هم میتونه بیاد داخل

نمیشه زنگ بزنی امکانی جایی بیان اون لات هاروجمع کنن؟؟؟

کجا ؟ ن بخدا میترسم چون هیچ کسی رو هم ندارم ن بابا دارم ن داداش اگ بفهمن ک خیلی برام سخت میشه

شیفت صبح داره چون من اتباع هستم و غیرقانونی بهم کارت بهداشت نمیدن اونام میگن فقط شیفت عصر بیا ک بهدا ...

معذرت میخوام اینو میپرسم مسلمون و شیعه هستی؟

چون ی چله ای هست ک میخواستم بهت معرفی کنم باهاش هر حاجتی میگیری هرگرفتاری حل میشه اگه شرایطشو رعایت کنی متوسل میشی باهاش ب امام حسین 

میدونم ک دستتو میگیره امام حسین ،ردخور نداره.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4195081/اوناییکه-حاجت-دارن-و-میخوان-حتما-حاجتشونو-بگیرن-بی

اگه دیدی سختته چله دعای توسل بگیر،خدا کمکت کنه با مراقبه سفت و محکم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
خب اونا هم جلوی در خونه مون میشنن چون پارک کوچیکه من از این میترسم آمارمونو بگیرن بفهمن ما ت خونه تن ...

اره اینم هست عزیزم بترسون مامانتو فرار میکنه از اونجا

2706