2733
2734
کارتو محکم بچسب پس انداز کن کم خرج‌کن موقتی بمونید تا پول خوبی جمع شه. به سرویس بگو در خونه پیادت کن ...

اصن خرج نمیکنم یه چادر کهنه دارم ک خجالت میکشم میرم  بیرون رنگش رفته ولی بازم پول جمع نمیشه همش تا آخر ماه خرجمیشه

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
اخه مادرش سنش بالاست بلاخره ممکنه بخاطر سنش کاریشون نداشته باشن

مردای هوس باز و خیلی معذرت میخوام ل*شی این چیزا سرشون نمیشه فقط و فقط باید سریع ازون خونه برن  چون خونه ناامنه و کارو ول کردن نصف شب میتونن با ارامش سر رو بالش بذارن بخوابن؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😱 خواهرت می دونه? خوابگاه بگیر ... 

اره مامانم میدونه خوابگاه چی من اتباع ام کسی آدم حسابم نمیکنه دلم میخواد همین الان بمیرم خسته شدم حیلییییی

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
اره مامانم میدونه خوابگاه چی من اتباع ام کسی آدم حسابم نمیکنه دلم میخواد همین الان بمیرم خسته شدم حی ...

اینجوری نگو عزیزم تو خدارو داری بسه برات

به خودش توکل کن

ایشالله مشکلت حل میشه

2731
اره مامانم میدونه خوابگاه چی من اتباع ام کسی آدم حسابم نمیکنه دلم میخواد همین الان بمیرم خسته شدم حی ...

😢😓 عزیزم ناامید نشو اهل کدوم شهری اگر تهرانی برات بفرستم زنگ بزن پیگیر شو فکر نکنم اتباع بودن مهم باشه خیلی... ولی من میگم کارت رو ول نکن..  

اینجوری نگو عزیزم تو خدارو داری بسه برات به خودش توکل کن ایشالله مشکلت حل میشه

خسته شدم یعنی من تو این زندگی روزایی رو کشیدم ک اگه صدتا مرد میدیدن از پا می افتادن ولی دیگه خسته شدم 

😢😓 عزیزم ناامید نشو اهل کدوم شهری اگر تهرانی برات بفرستم زنگ بزن پیگیر شو فکر نکنم اتباع بودن مهم ...

ن کرمانم

2740
ببین عزیز اگه مجبور شدی به شغلت ادامه بدی حتما یه اسپری فلفل بگیر بذار تو کیفت. فکرم درگسرت شد اصلا. ...

اسپری فلفل چقدر دیگه شبام باید بیدار بشینم با اسپری فلفل 

کاش میتونستم کمکت کنم    

دعا کن شاید خدا صدای شمارو بشنوه منو ک کلا فراموش کرده 

https://www.delgarm.com/scientific/do-you-know/198997-لیست-پانسیون-و-خوابگاه-های-دخترانه-کرمان

باشه زنگ میزنم ولی من اگه یه شب برم اینجا مامانم صدتا تهمت میزنه و می ره ب همه میگه